Elektronik

Performans Gelişimi Projesi

Kurum %100 global iştirak olarak; satış öncesi ve satış sonrası servis vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.

Kurum içinde departman bazında belirlenen ihtiyaçlar çerçevesinde, modüler bir eğitim çatısı kurularak liderlerden başlayan eğitim yolculuğumuz çalışan eğitimleri ile devam etmektedir.

 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz, basit bir iş felsefesini takip etmektedir: beceri ve teknolojisini daha iyi bir küresel topluma katkıda bulunan üstün ürün ve hizmetleri yaratmaya adamak. Bunu başarmak için kurumumuz, insanlara ve teknolojilere yüksek değer veriyor.

 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz, hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri Fortune 250 firmasıdır. 100 yıl boyunca şirketimiz mobil, endüstriyel ve havacılık sektörlerindeki müşterilerini başarıya taşımıştır.

2007 yılında kurulan Kurumumuz, kuruluşunun 10. yılında içlerinde Çekya, Polonya, Macaristan ve Rusya’nın da olduğu 28 ülkeden oluşan yeni bölgesinde Kurumumuzun Merkezi ve Doğu Avrupa Satış Şirketi (SC CEE) adı altında müşterilerine ve iş ortaklarına güçlü ve deneyimli ekibi ve profesyonel dağıtım ağı ile komple ürün ve sistem çözümleri sağlamaktadır. Kurumumuz, tek bir tedarikçiden sağlanabilecek en geniş ürün yelpazesine sahip hareket ve kontrol sistemleri tedarikçisidir.

Kurumumuz, 2018 mali yılında 14 milyar dolar cirosuyla, hareket ve kontrol teknolojileri ve sistemleri alanında dünyanın lider üreticisi konumundadır.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Çelik LPG tüpleri üretiminde uzmanlaşmış lider bir küresel şirket olan kurum, 1963 yılında kurulduğundan beri LPG dosyalama ve dağıtım şirketleri için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

Proje Bilgisi

 • Eğitim ihtiyaçları belirlenen çalışanlar için çözüm odaklı yaklaşım ve ikna kabiliyetini geliştirme konusunda eğitimler planladı.
 • Çözüm odaklı bakış açısını anladılar.
 • Problem / fırsatları tanımlayabildiler.
 • Problemin kök nedenlerini bulmayı öğrendiler.
 • Problem çözme tutumu içinde çözümler üretip geliştirme becerisi kazandılar.
 • Etkilemede Değer Merkezli  Birey Olmanın Önemini kavradılar.
 • İknanın Önündeki Engelleri keşfettiler.
 • İkna ve Beynimizin yapısı arasındaki kolerasyonu incelediler.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Birebir Koçluk Gelişim Yolculuğu

Endüstriyel otomasyon, mobil makine ve rüzgâr enerjisinde, her türlü uygulamaya yönelik etkin ve özel çözümlerin tasarımını, üretimini ve dağıtımını gerçekleştiren firma faaliyetlerini tüm dünyaya yayma başarısı göstermiş İtalyan bir aile şirketidir.

Proje Bilgisi

 • Liderlik becerilerini geliştirmek isteyen gönüllü üst düzey yöneticiler ile birebir koçluk seansları gerçekleştirildi.
 • Profesyonel sertifikalı PDR koçu, öncelikle danışanlar ile kimya görüşmesi gerçekleştirdi.
 • Ardından her biri ile hedef belirleme seansı yapıldı.
 • 8 seanslık her bir koçluk görüşmesinde danışanın kendi potansiyelini keşfetmesi, kendi çözümlerini bulması ve farkındalığını arttırması adına destek olundu.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Liderlik Gelişimi Projesi

Yaklaşık 16 bin çalışanı, Türkiye çapına yayılmış 1250 satış noktası, 350 yetkili servis ve 13 merkez servisiyle faaliyetlerini sürdüren firma Türkiye’de, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ilk akıllı telefon, ilk 4K HD Kavisli TV, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojileri, Anadolu’nun en ücra köşesine ulaştırması ile ön plana çıkıyor. 16’sı yurtdışı olmak üzere toplam 26 şirketten oluşan firma, tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Projenin amacı, Etkin İnsan Yönetimi programı firmada çalışan orta ve üst düzey yöneticilere yönetim kavram ve konuları üzerinde bir ortak baz oluşturmayı, katılımcıların öncelikle kendilerinden başlayarak organizasyonda yönetsel tavrı benimsetmeyi ve tüm bunları yaparken teoriden ziyade deneyimleyerek öğrenmelerini sağlamayı, katılımcılara bir ayna tutarak gelişim alanlarını belirlemeyi ve uygulama sırasında önlerine çıkabilecek sorunlara karşı yöneticiler ve yönetici adaylarını gerekli bilgi, beceri ve deneyim ile donatmaktır. Bu kapsamda eğitim öncesi orta ve üst düzey katılımcı olan yöneticilerin 20 farklı başlıkta yetkinlik değerlendirmesinin yapıldığı Yönetim Gelişim Anketi yapılmış eğitim bu anketten sonra ortaya çıkan eğitim ihtiyacına göre şekillendirilmiştir.

Program Bilgisi:

 • Eğitim öncesi 360 derece Yönetim Gelişim Anketi ile tüm katılımcıların 20 Liderlik yetkinliğindeki mevcut seviyeleri belirlendi.
 • Her bir katılımcı için ICF onaylı sertifikalı koçlarımız tarafından verilen rehberlik seansları ile anketten çıkan 36 sayfalık rapor incelendi.
 • Bu rapora göre belirlenen eğitim ihtiyaçları ile her ay 2 gün olmak üzere toplam 3 modül 6 günden oluşan Etkin İnsan Yönetimi eğitimleri verildi.
 • Eğitim programı tamamlandıktan sonra tekrar Yönetim Gelişim Anketleri 360 derece gerçekleştirerek geldikleri noktalar belirlendi.
 • Son birebir rehberlik seansları ile güçlü ve gelişime açık yönlerine dair geri bildirimler verildi.
 • Tüm süreç tamamlandıktan sonra programı yürüten eğitim danışmanımız üst yönetime projenin basamakları ve sonuçlara dair eğitim raporunu paylaştı.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.