Alarm / Güvenlik

Performans Gelişimi Projesi

1996 yılında kurulan kurumumuz, Türkiye genelinde İstanbul Genel Müdürlüğü olmak üzere; Ankara, Adana, İzmir, Trakya Bölge Müdürlükleri ve Bursa, Gebze, İzmit Saha Operasyon yönetimi ile 81 ilde sektöründe lider kuruluşlara istihdam hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere ürettiği çözümler ile işlerini kolaylaştırmak, markalarına katma değer yaratmak, koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet sektöründe yenilikçi bir iş ortağı olmak.

Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden yenilikleri ilke edinmiş bir yönetim anlayışı ve pozitif insanlardan oluşan profesyonel ekibi ile müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmak, topluma hizmeti hedefleyen sosyal sorumluluk alanlarında da daima var olmak.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Satış Ekipleri Gelişim Projesi

İş ortağımız, globalde 125 ülkede satılan, 20'den fazla markası olan, kapı güvenliğine tek kaynaktan çözüm sağlayıcısı olan, konut ve ticari kullanım kilitlerinden acil durum çıkış kapı kollarına, erişim kontrol cihazlarından, iş gücü üretkenlik sistemlerine kadar hizmet sağlayan bir şirkettir. Planlanan eğitim projesinin amacı, satış ekiplerinin müşterileri ile olan müzakere süreçlerinde satşı kapamaya yönelik kilit noktaların paylaşılmasıdır.

Proje Bilgisi

  • Kurumun Yönetim kadrosu ve İnsan Kaynakları yöneticilerinden beklentilerine dair verilerin alınması ile projenin ilk adımı atıldı
  • Satış ekibinden belirlenen bir pilot kadro oluşturularak saha çalışması gerçekleştirildi
  • Saha çalışmasından çıkan beklentilere göre içerik kurma özel olarak hazırlandı
  • Eğitimler yüksek memnuniyet oranında tamamlanarak eğitimler esnasında gözlemlenen ihtiyaçlar belirtilmiştir
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak İnsan Kaynakları Yönetimine sunulmuştur

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

1995 yılında kurulan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firması olan müşterimiz tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.

Proje Bilgisi:

  • Saha satış ekipleri için yaptığımız projede ekibin sunum becerilerini geliştirmesi üzerine eğitimler planlandı.
  • Tamamen uygulama ağırlıklı eğitimimizde 2 eğitim danışmanı görev aldı. Eğitim boyunca her bir katılımcı iki gün boyunca toplam 5 ila 6 sunum yaptı. Bu sunumların tamamı kaydedildi ve iki tanesi üzerinden ikinci eğitim danışmanı tarafından birebir koçluk verildi.
  • Kayıtlar katılımcılarla paylaşıldı, böylece istedikleri an sunumlarını izleme ve kendilerini geliştirme fırsatı yakalamış oldular.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.