Isıtma / Soğutma / Klima / Havalandırma

Performans Gelişimi Projesi

Gelecek bugünden inşa ediliyor ve Kurumumuz olarak geleceğin daha verimli, daha güvenli ve daha sürdürülebilir olması için çalışıyoruz. Akıllı şehirler ve topluluklar vaadimizi yerine getirmek için birlikte sorunsuz bir şekilde çalışan, akıllı binalar, etkin enerji çözümleri, entegre altyapılar ve gelecek nesil taşıma sistemleri oluşturuyoruz. Bu vaadimiz, temelinde, insanların yaşamlarını ve dünyayı daha iyi hale getiren yenilikçi çözümler sunulmasıyla ilgilidir.

Kurumumuz, 150’den fazla ülkede geniş bir kapsam içerisinde yer alan müşterilere hizmet eden, global çeşitlilik içeren ve birçok endüstride faaliyet gösteren bir teknoloji lideridir.

 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz, enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçisidir. 2017 yılında yaklaşık 16.500’den fazla çalışan ile 3,4 milyar Avro’luk ciro gerçekleştirilmiştir. Kurumumuz dünyadaki en büyük kombi fabrikası olan Manisa fabrika, üretiminin %70’ini 5 kıtaya ve 40’dan fazla ülkeye ihraç edip, 800 binden fazla evi ısıtmaktadır. 2,1 milyar Avro ihracat ile Türkiye’nin toplam ihracatının %1,5’ini oluşturmaktadır.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Liderlik Gelişimi Projesi

1966 yılında Isı sektöründe faaliyetlerine başlayan kurum gerçekleştirdiği yatırımlar ve sunduğu ilklerle, Türkiye ‘de endüstriyel ve ticari kazan üretimine öncülük etmiştir.

Firma üretiminin % 50’sini ihraç etmekte olup başta Fransa, ltalya, lngiltere, Rusya, ispanya olmak üzere, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’yu kapsayan 80 ülkede faaliyet göstermektedir.

Proje Bilgisi

 • Şirket yöneticileri için ihtiyaç duyulan liderlik gelişimi eğitimleri yapılan saha çalışması sonrası kendilerine özel olarak uyarlandı.
 • Katılımcılar, etkili bir yöneticinin kritik başarı faktörlerini öğrendiler.
 • Nasıl bir yönetim tarzı olduğunu ve bu tarzın çevresine etkisini analiz edebildiler.
 • Başarılı bir yönetici olarak hedef belirlemenin ve paylaşmanın yöntemlerini tazelediler.
 • Farklı becerilerdeki ekip üyelerini belirlenen hedefler doğrultusunda uygun biçimde yönlendirebilmeye başladılar.
 • Yönetim kademesinde iletişim becerilerinin önemi ve tarzlar, yöntemler ve araçlar konusunda farkındalık ve beceri geliştirdiler.
 • İletişim unsurlarını etkili ve başarılı şekilde kullanarak ekibine liderlik etmeye başladılar.
 • Çalışanlara doğru işi doğru zaman ve şekilde aktarabilmeye başladılar.
 • Çalışan motivasyonunu artırmak için bakış açısı ve pratik araçlar edindiler.
 • Çalışanlarına daha doğru geribildirim vererek gelişimlerini sağlayacak yöntemler öğrendiler.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip kurumlardan biri olan müşterimiz; Türkiye’de iki üretim tesisi ile faaliyet gösteriyor ve önde gelen üreticilerden biri olarak 1000 bayisi, 2000’den fazla satış noktası ve 1500’de fazla servis teknisyenin bulunduğu yaygın iletişim ve müşteri ağı ile tüm Türkiye’yi kapsıyor.

Proje Bilgisi

 • Projemiz üretimdeki ilk kademe yöneticilerin ihtiyaçlarına odaklandı ve yapılan saha çalışması ve ölçümler sonrası ihtiyacın hangi alanlarda yoğunlaştığı netleştirildi.
 • Başarıyla uyguladığımız 5A modelini kullanarak ihtiyacı anladık ve tanımladık, projenin uygulama adımlarını netleştirdik ve gelişim programları sonrasında bilginin uygulamaya dönmesi konusunda destek verdik.
 • Projenin gerektirdiği bilgi ve uygulama dengesi üzerinde çalışan danışmanlarımız sahayı en iyi şekilde destekleyerek örnek ve vakar üzerinde odaklı grup çalışmaları yaptılar.
 • Amacımız operatörler ile çalışan ilk kademe yöneticilerin bilgi birikimlerini eğitimde öğrenecekleri yeni modelleri kullanarak hemen hayata geçirmeleri ve fabrika üretim alanında yaşanabilecek insani ve teknik problemlerin çözümü konusunda farkındalık, bilgi ve becerilerini geliştirmek olarak netleştirildi.
 • Program içeriğinin özgün vaka ve uygulamalar ile zenginleştirilmesinin ardından gruplar ve takvim üzerinde çalıştık ve eğitimlerimizi başlattık.
 • Eğitime katılan katılımcılar öğrendiklerini uygulama ve daha da geliştirme konusunda eğitim sonrası 3 ay boyunca devam eden hatırlatma adımları ile bizden destek almaya devam ettiler.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.