İmalat Sanayi / Üretim

Çalışan Memnuniyeti ve Bağlılığı Araştırması

Uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet verme prensibiyle kurulan şirket, sektöründe örnek marka olarak yoluna devam etmektedir.

Kurumsal eğitim süreçlerini veriye dayandırarak, ihtiyaca uygun program sunma hizmetinde yola çıkarak projelerine Çalışan Memnuniyeti ve Bağlılığı Araştırması ile başlamıştır.

Departman, kişi bazında eğitim ihtiyaçlarının ayrıştırılması ile planlamalar gerçekleştirilmiş ve eğitim projeleri bu doğrultuda kişiye özel planlanmıştır. Başarı ile devam eden proje 2020’de de devam etmektedir.   

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.İç Eğitimci Yetiştirme Projesi

Kurumumuz otomotiv ve beyaz eşya sektörü için boru tedarik eden, Türkiye’de konusundaki lider firmadır. Ürettiği borular otomotiv sektöründe fren ve yakıt sistemlerinin hidrolik iletiminde; buzdolabı ve soğutma sektöründe ise kondenser borusu olarak kullanılmaktadır.

Kurumun farklı alanlarda iç eğitim veren eğitmen kadrosu olmasından sebep; PDR Eğitimci Yetiştirme programı gerçekleştirmeyi talep etmiştir. İç eğitmenleri sunuş tekniği, eğitimcinin eğitimi, doğru etkili konuşma ve rehberlik modülleri ile desteklenmiştir. Proje 2 yıllık bir kapsamda gerçekleştirilmektedir.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Satış Gelişimi Projesi

1984 yılında kurduğu ilk fabrikası ile TÜRKİYE’de ilk çimentolu yonga levha üretimini kendi tescilli markasıyla başlatan firma şu anda dünyanın sayılı üreticilerinden biridir.

Projenin Amacı, firmanın deneyimli satış kadrosunun becerilerini geliştirmek, müşteri odaklı satış stratejileri geliştirmelerinde destek olmak ve kilit müşteri yönetiminde farklı bakış açıları kazandırmaktır.

Proje Bilgisi

  • Firmadan alınan brief doğrultusunda bir satışçının sahip olması gereken yetkinlikler üzerinden eğitim başlıkları belirlenmiştir
  • Belirlenen eğitim başlıkları firma yönetimi ile paylaşılmış eğitimlerin son hali belirlenmiştir. Eğitim danışmanı içeriklerİ beklentileri doğrultusunda uyarladı.
  • Belirlenen eğitim başlıkları üzerinden içerikler firma özelinde hazırlandı.
  • Yapılan demo sunum ve danışman toplantıları sonrasında nihai içerikler hazırlanmıştır
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı. 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.