İnşaat / Taahhüt

Performans Gelişimi Projesi

2001 yılından günümüze kadar, başta NFPA-20’ye uygun, UL/FM onaylı yangın pompaları ve yangın söndürme sistemleri ile beraber tesisat armatürleri ve bağlantı malzemelerinin Türkiye ve yakın bölgelerde temsilcilik ve distribütörlüğünü yürüten firma, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetler ile endüstri ve bina teknolojisinin öncü firmalarından biri olmuştur.

Proje Bilgisi

  • Doğru planlama ile verimi arttırma becerileri konusunda talebi olan müşterimizin üst yönetimi ile toplantı gerçekleştirerek ihtiyaç ve beklentileri belirledik.
  • Eğitim programları öncesi gerçekleştirdiğimiz ön test ile katılımcıların mevcut durumlarını analiz ettik.
  • Beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturduğumuz eğitim programlarının içeriklerini İnsan Kaynakları ile paylaştık. Eğitim danışmanımız onaylanan içeriğe göre müşterimizin beklentilerine göre eğitim sunumunu hazırladı.
  • Katılımcılar eğitim boyunca birebir uygulamalar ile zamana ve etkinlik kavramına bakış açılarını sorguladı. Hedeflerini ve kendilerini hedeflerine götürecek sonuç alanlarını belirledi. Planlama ilkelerini öğrenip kullanabildi. Kişisel zaman çalıcılarını yönetebilme becerileri geliştirdi.
  • Eğitim programları sonrası yapılan son testler ile katılımcıların gelişim analiz raporlarını hazırladık ve İnsan Kaynakları ile gelinen noktayı paylaştık.  

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Gizli Müşteri Analizi

27 yıldır yurtiçi ve yurtdışında otomotiv, konut ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren kurum Türkiye çapındaki 55 şubesiyle hizmet vermekte ve her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Projenin amacı, ülke genelindeki tüm şubelerinde hizmet standardını üst seviyeye çıkarmak, ortak dil oluşturup eşit kalite seviyesinde hizmet vermeye katkı sağlamaktır.

Proje Bilgisi

  • Firmanın paylaştığı talep doğrultusunda Gizli Müşteri Analizi çalışmamızın içeriği, tarzı ve raporlara sistemine dair detayları kendilerini ziyaret ederek paylaştık.
  • 5 kendileri 2 rakip olmak üzere toplam 7 şubede pilot çalışma gerçekleştirip raporlarını kendilerine sunum gerçekleştirerek paylaştık.
  • Türkiye genelindeki 55 şubenin her 3 ayda 1 ziyaret edilmesi ve ertesi ay raporlanması konusunda iş birliğine vardık.

Ölçme ve Değerlendirme Araçlarımızla ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=our-assessment-and-evaluation-tools linkini tıklayabilirsiniz. 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.