Leasing / Finansman

Performans Gelişimi Projesi

İstanbul’da 5000 m2 toplam alana sahip üretim tesisi, 170’in üzerinde çalışanı, 16 şubesi ve Türkiye genelinde 3.000’in üzerinde satış noktası ile ülkemizin önde gelen üreticilerinden olmayı sürdüren kurumumuz, ürün yelpazesini her geçen gün arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumumuzun hedefi, toplam kalite yönetimi felsefesi ışığında her zaman üstün kaliteli ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Ülkemizin RX cam ihtiyacının karşılanması noktasında, Avrupa’da üretilen ürünlerin aynı standartlarda Türkiye’de de üretilebildiğini gösteren kurumumuz. Dünyanın optik cam sektöründeki lider kuruluşu ESSILOR ile ortak projeler geliştirmiştir.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Kurumsal İmaj Kültürü

Müşterimiz, 1991 yılında insanları faizsiz ev sahibi yapma isteği ile aktivitelerine başlamıştır. Banka borcu modeline karşı olarak Kooperatif modeli kullanarak insanları faiz ödemeden ev sahibi yapan kurum 81 ilde %1 ev satış finansmanı karşılamasından dolayı 145.000 ailenin kendi ev ve arabalarına sahip olmasını sağlamıştır.

Proje Bilgisi

  • Tüm çalışanlara kurumsal imaj konusunda bilgi vermek adına eğitim programı tasarlandı.
  • İlk izlenim oluşturmada profesyonel imajın önemini anladılar.
  • İnsanlar üzerinde olumlu etki oluşturmak için giyim, görünüm, kişisel bakım gibi konuların önemini anladılar.
  • Temel iletişim, insanlar arası mesafe, beden dili, kendisini temsil yeteneği gibi konuları öğrendiler.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Etkin İnsan Yönetimi Projesi

Değerleme sektörünün gelişimine paralel bir geçmişe sahip olan müşterimiz, 2005 tarihinde, iş dünyasının zorlu kulvarlarında deneyim kazanmış profesyonellerin güç birliğinden doğmuştur.

Değerleme ve danışmanlık hizmetlerinde deneyimli uzmanları, bilimsel yöntemleri, gelişkin teknolojik alt yapısıyla, hızlı ve uluslararası standartlarda çözümler üretip güvenilir raporlara imza atmaktadır. Objektif ve tarafsız tutumu, kurumsal sorumluluk bilinciyle iş dünyasına, topluma, çalışanlarına ve değerleme sektörüne katkı sunmayı meslek anlayışının gereği sayan müşterimiz ile uzun soluklu bir Yönetici Geliştirme Projesine imza attık.

Amacımız, liderleri; birey, takım ve kurum bazında liderlik, yöneticilik, koçluk, değişim yönetimi, hedef odaklılık ve etkili iletişim konularında yeni ve etkili beceriler ile desteklemek ve geleceğin iş gücünü yöneten liderler olmaları için bakış açısı ve beceriler ile donatmak olarak tanımlandı.

Proje Bilgisi:

  • 360 derecelik bir ölçümleme aracı olan Yönetim Gelişim Anketi ile katılımcıların mevcut durumu tespit edildi.
  • Projeyi yürütecek Eğitim Danışmanımız Yönetim Gelişim Anketinden çıkan sonuçlara göre 3 modülden oluşan yönetim eğitimimizde nelere vurgu yapılacağını tespit etti.
  • Son haline getirilen eğitim içeriği  müşterimiz ile demo sunum yapılarak paylaşıldı ve onay alındı.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.