Market / Hipermarket / Süpermarket

Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz olarak BİZ, gücümüzü Anadolu’nun verimli topraklarından alıyoruz. Kendi üretim tesisimizde, her biri alanında uzman kadromuzla kesimden paketlemeye kadar her aşamada sizlere yüksek kalite ve hijyen garantisi veriyoruz.

 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.İç Eğitmen Yetiştirme Programı Projesi

Türkiye’de sektörünün öncüsü olan müşterimiz geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.
Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan müşterimiz, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.
Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan müşterimiz sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.

Projenin amacı, hizmetlerinin yaygınlaşması sebebiyle bölgelerde eğitim verecek iç eğitmenlerin yetiştirilmek ve eğitmen potansiyeli olan kişilerin bu potansiyellerini performansa dönüştürmektir.

Proje Bilgisi

  • Katılımcı profili müşterimiz tarafından iç eğitmen olarak belirlenen farklı departmanlardan yöneticiler ve kendi alanlarında uzmanlığa sahip olan çalışanlardı.
  • Yöneticilerin ve kendi alanında uzmanlığı olan çalışanları eğitim verecekleri alanlarda beklentileri İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından alındı.
  • Eğitmen adaylarından seçilenlerle görüşme yapılarak ihtiyaç analiz çalışması yapıldı.
  • Bir eğitim danışmanı bir koç eşliğinde 2 eğitimci ile yürütülen eğitimde yapılan sunumlardan 2 tanesi kendi sunumları üzerinden değerlendirildi böylece temel aktarım noktaları belirlendi.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı
  • Eğitmen adaylarından seçilenlerin ilk eğitimleri danışmanlarımız tarafından izlenerek geri bildirimler birebir kendileriyle paylaşıldı

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.