Medya / Reklam / Gazetecilik

Performans Gelişimi Projesi

Dünyanın önde gelen film dağıtım şirketlerinden biri olan kurum, heyecan verici filmleri uluslararası seyirci le buluşturmaktadır.

Günümüz iş dünyası trenlerine uygun olarak, kurum içi ihtiyaçlar çerçevesinde eğitim projeleri yüksek memnuniyet oranı ile gerçekleşmiştir.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

40 şirketten meydana gelen uluslararası bir grup şirketi olan kurum ve dünyanın birçok ülkesinde mevcuttur.

Dünyanın dört bir yanında 130’dan fazla şubesiyle, satış bürosuyla, dağıtım deposuyla ve temsilcisiyle, müşterilerinin çeşitli üst düzey taleplerine göre yapılmış yüksek kalitedeki matbaa mürekkebi çözümleri sunar.

Proje Bilgisi

  • Çeşitli departmanlarda çalışan katılımcıların zamanı etkin kullanarak verimi arttırma taleplerine istinaden tasarlanan eğitim programları ile,
  • Verimlilik ve etkinlik kavramına bakış açılarını sorgulayabildiler.
  • Hedeflerini belirleyebilecek ve/veya netleştirebildiler.
  • Kendilerini hedeflerine götürecek kritik başarı alanlarını belirleyebildiler.
  • İşlerini önceliklendirebilmeyi öğrendiler.
  • Planlama tekniklerini öğrenip zamanını etkin bir biçimde planlayabilmeyi öğrendiler.
  • Zaman çalıcıları fark edip yönetebilme becerisi kazandılar.
  • Daha verimli ve etkili çalışma alışkanlıkları geliştirip performanslarını artırabilmek için beceri geliştirdiler.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Kurum Kültürü Projesi

Müşterimiz reklam sektörünün muteber firmalarına tam hizmet reklam hizmeti sunan on beş yıllık dinamik bir ajanstır. Marka yönetimi, pazarlama ve reklam alanında uzman olan müşterimiz bir sağlık iletişimi ajansıdır. Türkiye’nin ilk Global Compact üyesi firmalarından biridir.

Firma içinde bir takım kültürü yaratma üzerine kurguladığımız eğitimde yöneticilerin operasyonu yönetirken çıkabilecek problem çözme ve karar verme yetkinliklerini geliştirmek ve dinamik ve genç ekipte de iş birliği, etkileşim ve takım çalışması kavramlarını hayata geçirmek için özel tasarım programlar hazırladık ve gerçekleştirdik.

Eğitim danışmanımız ile hazırladığımız programların mesajlarını kurum kültürünün bileşenlerini hatırlatacak ve kuvvetlendirecek mesajlar ve uygulamalar ile zenginleştirerek sunduğumuz projemizin başarıyla hayata geçirdik. oyun ve uygulamalarla  geçen eğitimimizin ardından şirkete özel olarak hazırlanan rapor ile katılımcıların gelişim alanlarını firma ile paylaştık.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.