Banka

Performans Gelişimi Projesi

Kurum, 32 yılı aşkın süredir, kurumsal ve yatırım bankacılığı olmak üzere iki ana alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurum başarısı hiç şüphesiz ki liderle başlar. Bir liderin yolda ilerlerken sahip olduğu değerler ve yetkinlikler büyük resimde kurumu ileriye taşımaktadır ve dolayısıyla çalışan memnuniyeti sağlamaktadır. Bundan yola çıkarak hem lider yetiştirme hem de lider geliştirme programları oluşturduk. Programlarımız yüksek memnuniyet oranı ile tamamlanmıştır.    

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Kurumsal Krediler Ekibi Müzakere Performansını Artırma Eğitim Gelişim Projesi

İş ortağımız, 1990’lı yılların başlarında Türk Bankacılık sektörüne adım atan kurum; kurumsal, ticari, bireysel bankacılık alanında danışman şubeleri ve alanında tecrübeli çalışanları ile sektörünün lider kurumlarından biridir.

Planlanan eğitim projesinin amacı, kurumsal krediler ekiplerinin tahsilat süreçlerini yürütürken; müşterileri ile olumlu sonuçlar çıkartacakları müzakereler yapmalarına yardımcı olacak ip ipuçlarının paylaşılmasıdır.

Proje Bilgisi

 • İlgili departmanların yöneticileri ile toplantı yapılarak çalışanlarından bu eğitim sonunda kazanmalarını bekledikleri yetkinlikler alındı
 • Departman yöneticileri role-play çalışmaları ve vakalar hazırlayarak eğitim danışmanımız ile detaylıca paylaştılar
 • Eğitime katılacak olan odak grup ve onların yöneticileri ile toplantı gerçekleştirildi ve vakaların üzerinden geçildi
 • Eğitimler yüksek memnuniyet oranında tamamlanarak eğitimler esnasında gözlemlenen ihtiyaçlar belirtilmiştir
 • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak İnsan Kaynakları Yönetimine sunulmuştur

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Ölçme ve Değerlendirme Projesi

Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip ve köklü bankalarından biri olan Banka; Perakende, Girişimci ve Kurumsal Bankacılık alanlarında 1752 şubesi ile faaliyet göstermektedir.

İlk devlet tahvili, ilk tohumluk kredinin verilmesi, ilk yurtdışı temsilciliğinin açılması, ilk banka müzesinin açılması, ilk tüketici kredisinin verilmesi, ilk banka kartının verilmesi, ilk insansız elektronik şubenin açılması, uluslararası piyasaya ilk tahvil ihracatı, Avrupa’nın en sağlam 2. Bankası seçilmesi, üst üste son iki yıldır Türkiye’nin en sevilen banka markası seçilmesi, Türkiye’nin marka değerini en çok artıran banka markası olması gibi ilklere imza atmaya devam ediyor.

Proje Bilgisi

 • Gelişme ile paralel şekilde müşteri memnuniyeti ve verimliliği 2015 yılından bu yana devam eden Görsel Kimlik Denetleme Projesi kapsamında Bankanın tüm şubelerinin denetlenmesi projesi başlatıldı.
 • Proje kapsamında her 3 ayda bir tüm şubeler proje için özel eğitim almış danışmanlar tarafından ani ziyaretler ile denetlenmeye başladı.
 • Proje kapsamında yapılan ön çalışmalar ile Bankanın belirlediği 132 alan 2018 itibarı ile 189 alana çıktı.
 • Banka için özel tasarım ve online bir raporlama sistemi hayata geçirildi.
 • Banka için özel bir ara yüz tasarlandı
 • Farklı seviyelerde yetkilendirmeye izin veren sistem 3 aylık dönemler sonunda Bankanın kullanımına açıldı.
 • Görsel Kimlik Denetleme projesi 2015 yılında başladı ve 2019 yılına kadar devam edecek.

Ölçme ve Değerlendirme kapsamındaki ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=our-assessment-and-evaluation-tools linkini tıklayınız.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.