Sanayi

Performans Gelişimi Projesi

Sözlükler “Kurumumuz” sözcüğünü kurallar ve ilkeler olarak tanımlıyor. 45 yıldır adımızın hakkını vermek için belirlediğimiz ‘kurallarla’ yaşamayı seçtik. Değerlerimizi geliştirdik. ‘İlkelerimizle büyüdük. Geleceği tahmin edebilmek için onu yaratmak gerektiğini biliyorduk. Bunun için gerekli olan görünmez şeyleri görebilme becerisiydi. Dünyanın ve ülkemizin ihtiyaçlarını, teknolojinin değişimini ve en önemlisi müşterilerimizin beklentilerini karşılamanın önemiydi.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Ağaç bazlı panel endüstrisinde üretim yapmak üzere 1969 yılında kurulmuş olan şirket, Türkiye’de 1’inci, Avrupa’da 4’üncü, dünyada ise 7’inci sırada yer alan global bir güç haline gelmiştir.

Gelişmeye ve yeniliğe önem veren bir kurum kültürüne sahip olması nedeniyle, çalışanlarının da gelişimlerine önem vermektedir.

2014 yılından günümüze kadar performans gelişimi, çalışan deneyimi yönetimi ve liderlik alanlarında farklı projelerle PDR International olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimler yüksek memnuniyet oranları ile tamamlanmıştır.

 

 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz, girişimci ruhunu koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı amaçlar. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için çalışır. Dinamik piyasa koşullarını bir avantaja çevirmek için gerekli olan hızlı veri akışı ve çabuk karar verme için en son iletişim ve internet teknolojilerini kullanmayı öncelik olarak belirlemiştir.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz, endüstriyel sızdırmazlık alanında 1991 yılından beri Kuzey Afrika, Yakın Doğu ve Türk Cumhuriyetleri’nde sorumlu olduğu 21 ülkede; 35 kişilik Satış ve Pazarlama çalışanı, 25 kişilik Mühendislik ve Servis çalışanı, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve 2014 yılında Bakü’de açılan 5 Servis Merkezi, toplam 109 kişiden oluşan dinamik ve çok yönlü uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumumuz Türkiye, 1884 yılında Almanya’da kurulan kurumumuz iştiraki olarak 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Konusunda Türkiye’de lider olan kurumumuz Türkiye, sürekli gelişen ürünleri ve iş hacmi ile sektöre daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için 1999 yılında İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m² kapalı alana sahip olan merkez binasına taşınmıştır.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Etkin İnsan Yönetimi - Liderlik Gelişimi Projesi

Bir ülkenin gerçek anlamda sanayileşmesinin ancak yatırım malları üretimi ile mümkün olabileceği prensibinden yola çıkarak,1969 senesinde Türk Sanayiinin ihtiyaç duyduğu çeşitli makina ve kalıp imatını gerçekleştirmek üzere kurulmuş olan kurum bugün yüzlerce çalışanı, yurt içi ve yurt dışı tesisleri ile Türkiye'nin lider sanayi kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Proje Bilgisi

 • Şirketin tüm yeni ve kıdemli yöneticileri için ayrı içeriklerde tasarlanan liderlik eğitimi programlarında katılımcılar,
 • Farklı liderlik stillerini tanıdı ve esnek bir liderlik stili uygulayabilir hale geldi.
 • Takımındaki çalışanları geliştirmek ve performansı yükseltmek için; koçluk, geribildirim, motivasyon, delegasyon gibi gelişim araçlarını etkili bir şekilde kullanabilmeyi öğrendi.
 • Organizasyon içinde karşılaştığı işe ve insana dair problemleri çözerken doğru teknikleri ve araçları kullanabilmek için becerilerini geliştirdi.
 • 3 aya yayılmış bu eğitim programlarında tüm yöneticiler hem kendilerine hem takımlarına hem de kurumlarına etkin liderlik yapabilme becerisi geliştirdiler.
 • Modüller arasında takip ödevleri ve eğitimler sırasında bol uygulamalar ile eğitimler desteklendi.
 • Eğitim programları sonunda detaylı rapor müşteri ile paylaşıldı.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Yeni Yönetici Yönetim Gelişim Yolculuğu Projesi

Firma, yüksek kalite ve hassasiyete sahip ürünler üreten ve metal işleme sektörünün lider firmalarında biridir. Firmanın misyonu yüksek hassasiyetli, yüksek karmaşıklıkta, kritik işlevli ürün ve çözümlerde küresel lider olmak ve sanayinin lider kuruluşlarına güvenilir, esnek ve küresel bir iş paydaşı olmaktır.

Projenin amacı, yeni yönetici olarak atanan yetenekli kişilerin bir liderin şapkası altında sahip olması gereken vasıfların tümüne sahip olabilmeleri için gerekli bilgi ile donatmaktır.

Proje Bilgisi

 • Firma üst yönetimi ile hazırlanan eğitim projesinin genel hatları paylaşılarak ihtiyaçları doğrultusunda içerik revize edilmiştir.
 • Yöneticilerin sahip olması gereken yetkinlikler çerçevesinde kuruma özel vaka çalışmaları hazırlanmıştır.
 • Proje bittikten 3 ay sonra simülasyon merkezli takip çalışması gerçekleştirilmiş yapılan modüller üzerinden geri bildirimler tamamlanmıştır.
 • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlanmıştır.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.