Turizm / Otel

Performans Gelişimi Projesi

Lüks SPA otel kategorisinde hizmet veren ve eşsiz bir hizmet deneyimi sunarak yüksek memnuniyet oranında misafirini ağırlayan bir kurumdur. Müşteri memnuniyetine verdikleri önemi; kurumu markalaştıran kalite ile harmanlayarak sunmaktadır.

Müşteri deneyimi yönetimini hem iç hem de dış eğitimlerle desteklemektedir. Müşteri deneyimi yaratma konusunda workshoplar ile desteklenmektedir.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.



Performans Gelişimi Projesi

1954 yılında, İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından, bir kolektif şirket olarak kurulan ve 1973 yılında holdingleşen kurumumuz; 1974 yılında halka açıldı. Bugün, 60 yılı aşkın köklü geçmişi, 5 farklı faaliyet alanı, uluslararası yabancı ortaklıklar olmak üzere toplam 24 kuruluşu, 7.000 çalışanı ve 2018 sonu itibariyle yaklaşık 4,3 milyar TL kombine cirosu ile Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biridir.

Kurumumuz; yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı, uluslararası projeleri ve global rekabet hedefi ile Türk ekonomisinin en güçlü firmaları arasındadır. Kurumumuz, kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerleri, tüm ürün ve hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite ilkesi ve insana yatırım politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olmuştur.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.



Performans Gelişimi Projesi

Akdeniz'in kendine özgü denizi, plajı, doğası ve de insanın ruhunu dinlendiren ılık rüzgârı… Kurumumuz; mavi bayraklı uzun sahilleri, lüks ve konforu birleştiren deneyimleri, eğlenceli aktiviteleri ile unutulmaz anılarla ayrılacağınız bir tatil sunuyor.

İsmini şirketimizin kurucusu ve Kütahya'nın seçkin iş adamlarından Sn. Ali Güral'ın ön isminden alan kurumumuzun tesislerinde; konforun lüks ile birleştiği geniş ve donanımlı odalar ile evinizin konforunu yaşayacaksınız. Çiftler, balayı çiftleri ve çocuklu aileler için özel hizmetler ve deneyimler sunan kurmumuz eşsiz Akdeniz bahçelerinde dinlenirken havuz, spa hizmetleri ve lezzetli yemekler ile kendinizi şımartabilirsiniz. Aquapark ve animasyon gösterileri gibi gün boyu süren çeşitli aktivitelerle eğlenebilir, akşamları sahne gösterileri veya çeşitli temalardaki gecelerle tatilinizi renklendirebilirsiniz.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.



Liderlik Gelişimi Projesi

Liderlik Gelişimi Projesi

Çevrimiçi seyahat ve seyahatle ilgili teknolojilerde oluşturduğu portföylerinde, ortaklarının dünya genelinde 205.000'den fazla ülkede ve 600.000'den fazla otel ve 20.000 destinasyona sahip envanterinde çalışmasına olanak sağlayan çeşitli markalara ev sahipliği yapan firma, alanında dünya lideridir.

Proje Bilgisi

 • İlk adım olarak müşteri tarafından belirlenen orta kademe yöneticilere 360 derece Yönetim Gelişim Anketi yapılarak tüm katılımcıların 20 Liderlik başlığındaki yetkinlikleri belirlendi.
 • Her bir katılımcı için ICF onaylı sertifikalı koçlarımız tarafından anketten çıkan 36 sayfalık rapor incelendi.
 • Bu rapora göre eğitim ihtiyaçları ve öne çıkması gereken konular belirlendi. Her ay 2 gün olmak üzere toplam 3 modül 6 günden oluşan Etkin İnsan Yönetimi eğitimleri verildi.
 • Eğitim programı tamamlandıktan sonra tekrar Yönetim Gelişim Anketi gerçekleştirilerek katılımcıların geldiği nokta tespit edildi.
 • Son birebir rehberlik seansları ile güçlü ve gelişime açık yönlerine dair geri bildirimler verildi.
 • Katılımcılara verilen yol haritası ışığında onlardan beklenen aksiyonlar Eğitim danışmanı tarafından takip edildi ve süreç tamamlandı.
 • Programı yürüten eğitim danışmanımız üst yönetime projenin basamakları ve sonuçlara dair eğitim raporunu paylaştı.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.



İç Eğitmen Yetiştirme Projesi

2015 yılında kurulan müşterimiz mimarlık, renovasyon ve tasarım, inşaat ve proje yönetimi alanlarında kapsamlı hizmet vermeyi amaçlayan 12 Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuştur.

Tarihe tanıklık eden binaları restore etmeyi ve yeniden tasarlamayı şirket misyonu olarak belirlemişlerdir. Çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve genişleyen ekibi için iç eğitimci yetiştirmek için yolları PDR International ile kesişen müşterimiz ile uzun soluklu bir iç eğitimci yetiştirme projesine imza attık.

Böylece eğitmen potansiyeli olan kişilerin bu potansiyellerini performansa dönüştürmeyi hedefledik.  

Proje Bilgisi:

 • İç eğitmen olarak belirlenen farklı departmanlardan yöneticiler ve kendi alanlarında uzmanlığa sahip olan çalışanlar katılımcı profili olarak firma tarafından seçildi.
 • Yöneticilerin ve kendi alanında uzmanlığı olan çalışanları eğitim verecekleri alanlarda beklentileri İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından alındı.
 • Eğitmen adaylarından seçilenlerle görüşme yapılarak ihtiyaç analiz çalışması yapıldı.
 • Eğitimde yapılan sunumlardan 2 tanesi kendi sunumları üzerinden değerlendirildi böylece temel aktarım noktaları belirlendi.
 • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı
 • Eğitmen adaylarından seçilenlerin ilk eğitimleri danışmanlarımız tarafından izlenerek geri bildirimler birebir kendileriyle paylaşıldı.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.