Ulaşım

Performans Gelişimi Projesi

Kurumumuz olarak; Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, alt kurumlarımız ve diğer kurumlarımız bünyesinde bulunduran ve tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu bir grup şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Çatımız altında topladığımız şirketler, 1400’ün üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağımız ile tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanıyoruz.

Alt kurumlarımızdan oluşan kurumumuz olarak merkez İstanbul Güneşli ‘de olmak üzere Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Esenyurt, Kocaeli, Bursa, İzmir, Denizli, Adana, Ankara, Mersin, İskenderun, İstanbul Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda, yurtdışında ise Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai'da şubelerimiz bulunmaktadır.

Kurumumuz olarak 1998 yılında çıktığımız kalite yolculuğunda, modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğimizi göstererek, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olduk ve daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçtik.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

Müşterimiz 1958 yılında faaliyete geçmiş, hızlı ve güçlü bir biçimde büyüyerek tüm şirketlerinin kurumsal bir çatı altında toplanması amacıyla, 1995 yılında holdingleşmiştir. Servis sektöründeki şirketleri, 11.000'i aşkın çalışanı ile 2 kıtada 5 ülkede başarılı hizmetlerini sürdürmektedir. Büyümenin, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışından hiç bir zaman ödün vermeden sağlanacağının bilincinde olan müşterimiz, başarının sürekliliğinin de çalışanlarının her konuda desteklenip, eğitimlerle kişisel gelişimlerinin yükseltilmesiyle gerçekleştirileceğine inanmaktadır.

Bu inançla yolları PDR International ile kesişmiş ve çalışanlarının sunum performanslarını geliştirmek amacıyla uzun süreli bir eğitim projesine imza atmışlardır.

Proje bilgisi:

  • Her departman için İnsan kaynakları işbirliğiyle birlikte planlanan ihtiyaç haritası üzerinden eğitim içerikleri oluşturuldu.
  • Tamamen uygulama ağırlıklı Sunuş tekniği eğitimimizde 2 eğitim danışmanı görev aldı. Eğitim boyunca her bir katılımcı iki gün boyunca toplam 5 ila 6 sunum yaptı. Bu sunumların tamamı kaydedildi ve iki tanesi üzerinden ikinci eğitim danışmanı tarafından birebir koçluk verildi.
  • Kayıtlar katılımcılarla paylaşıldı, böylece istedikleri an sunumlarını izleme ve kendilerini geliştirme fırsatı yakalamış oldular.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.