Yapı Malzemeleri / Gereçleri

Performans Gelişimi Projesi

Türkiye yalıtım sektörünün öncüsü olan kurum, dünya standartlarına uygun olarak müşterilerinin talep ve beklentilerini zamanında ve çevreci bir yaklaşımla karşılamaktadır.

 

PDR International olarak uzun zamandır iş ortaklığı yaptığımız kurumda, lider yetiştirme programları, iç eğitmen yetiştirme programları ve performans gelişimi konusunda farklı programlar, yüksek memnuniyet oranı ile tamamlanmıştır.

 

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Performans Gelişimi Projesi

1982 yılından beri faaliyet gösteren, her geçen gün ürün gamını ve kalitesini arttırarak yapı sektörüne hizmet veren bir kurumdur.

Kurum kültürünün temelinin ortak kurum dili ve iletişim stili oluşturmaktan yola çıkarak tasarlanan eğitim programı, yüksek memnuniyet oranı ile tamamlanmıştır.  

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Satış Okulu Projesi

Firma, 35 ülkede, 100’den fazla üretim tesisi ve yaklaşık 7300 çalışanı ile eğimli çatılarda bir dünya markası ve lideridir. Sadece eğimli çatı uzmanı olarak faaliyet gösteren firma, bu alanda sürekli ve yoğun Ar-Ge çalışmaları gerçekleştiriyor. Eğimli çatılara yönelik olarak tasarlanmış ve en önemlisi birbiriyle uyumlu ürünlerden oluşan geniş bir ürün portföyü ile tüketicilerine hizmet vermektedir.

Projenin amacı, uzun yıllardır firmada görev yapan ve yeni satış ekibine katılan mühendis kökenli satış ekiplerinin satış konusundaki bilgi, beceri ve yetkinliklerini artırmaktır.

Proje Bilgisi

  • Firmadan alınan brief doğrultusunda bir satışçının sahip olması gereken yetkinlikler üzerinden eğitim başlıkları belirlenmiştir.
  • Belirlenen eğitim başlıkları ve davranış göstergeleri firma yönetimi ile paylaşılmış eğitimlerin son hali belirlenmiştir.
  • Belirlenen eğitim başlıkları üzerinden içerikler firma özelinde hazırlanmıştır.
  • Yapılan demo sunum ve danışman toplantıları sonrasında nihai içerikler hazırlanmıştır.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlanmıştır.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.Liderlik Gelişimi Projesi

Müşterimiz; her mimara, kapsamına veya boyutuna bakılmaksızın her proje için en iyi düzeylerde müşteri hizmetleri sunmakta kararlı olan deneyimli profesyonellerden oluşan özel ekibi ile hizmet vermektedir.  Müşterimiz; yapı sektöründe, yenilikçi fikirlerin sürdürülebilir ve yaratıcı ürün çözümlerine dönüştürülmesi için çalışan mimarlar ve ürün geliştiricileri arasında hem tasarım hem de üretim ve geliştirme konusunda bir fikir ve üretim platformu olarak hizmet vermektedir.

Proje Bilgisi

  • Projemizin amacı müşteriler ile projeler arasında bağlantı görevi gören, geliştirme ve uygulama sorumluluğu taşıyan orta kademenin, liderlik ve yöneticilik becerilerini keskinleştirmek olarak tanımlandı.
  • İnsan Kaynakları ve Üst Düzey Yönetim grubu ile yapılan tasarım çalışmalarının ilk adımı mevcut durumu analiz etmek için kullandığımız Yönetim Gelişim Analizi ile başladı.
  • Katılımcıların 360 derece liderlik ve yönetsel becerilerinin analizinin yapıldığı ve birebir geri bildirimler ile raporlandığı bu ilk aşamanın ardından özel tasarım bir liderlik gelişimi programı hazırlandı.
  • Modüler bir yapıda planlanan liderlik projesi araştırma ve tanımlama aşamalarındaki bulgular ve analiz aşamasındaki envanter sonuçlarına bakılarak hazırlandı.
  • Gelişim alanlarına hitap eden yapısı ve modüller arasındaki takip ve ödev projelerinin projeye katkısı süreç boyunca takip edildi.

İlgili eğitimleri incelemek için tıklayın.