İpek Ateşalp (ACC)

PDR Group Danışmanı

"İpek Ateşalp, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuş; bankacılık ve danışmanlık (finans, yatırım, eğitim) alanlarındaki 30 yıllık iş tecrübesi ve yöneticilik yetkinliklerini; koçluk ve kahkaha yogası eğitmenliği ile harmanlamıştır."

Yapı & Kredi Bankası’nda kurumsal bankacılıkta başladığı kariyerine Şube Müdürü, MAG & Partners Finans ve Yönetim Danışmanlığı’nda Kurucu Ortak olarak devam etmiştir. Bugün Kahkaha Okulunun kurucusudur.

Koçluk eğitimlerini tamamlayan Ateşalp, ICF (uluslararası koçluk kurumu) tarafından verilmiş akredite koç unvanına (ACC) sahiptir. Geçmiş deneyimi ve yetkinliği sebebiyle odak olarak “yönetici ve kariyer koçluğu” yapmaktadır.

Hindistan'da Laughter Yoga International University’de Kahkaha Yogası Master Trainer olarak yetiştirilmiş ve Türkiye’nin “Kahkaha Elçisi” unvanıyla onurlandırılmıştır. Kurumsal şirketlerde stresi azaltmak; motivasyon ve enerjiyi yükseltmek, takım ruhunu pekiştirmek, performansı arttırmaya yönelik kahkaha yogası etkinlikleri düzenlemektedir.

Berkeley Institute of Well -Being,California'dan tamamladığı programla Türkiye'nin ilk "Sertifikalı Mutluluk Koçu" olmuştur. Yine aynı kurumda "Serifikalı Mindfullness Eğitmenliği" ni tamamlamıştır.

PDR International bünyesinde Duygusal Dayanıklılık, Duygusal Zeka, Stres Yönetimi ,İletişim, Güvenli Davranış, Geri Bildirim,Koçluk ve Kahkaha Yogası konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir."

  Danışmanlarımız ana sayfasına geri dönmek için tıklayın.