Necdet Bükülmez

PDR Group Danışmanı

Necdet Bükülmez, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden ve ikinci üniversite Kültürel Miras ve Turizm programından mezun olmuştur.

Çukurova Dış Ticaret e İhracat Satış-Pazarlama Temsilcisi olarak başladığı kariyerini, Dusa (Du Pont&Sabancı) Endüstriyel İplik’de İkmal Müdürü, Vakko Tekstil A.Ş.’de Dış Ticaret Direktörü, Compaq Computer A.Ş’de Lojistik ve Operasyon Müdürü, Crown Bevcan Türkiye de Lojistik ve Satın Alma Müdürü olarak devam ettirdi. Üst Düzey Yöneticilik yaptığı dönemlerde Fransa, İngiltere, BAE, ABD ve Hollanda’da Yönetim eğitimlerini tamamladı. Dış Ticaret Sertifika, ISO 9000 ve 14000 ve İş Güvenliği & İşçi Sağlığı eğitimlerini tamamlayan Bükülmez PDR International bünyesinde Yönetim ve Liderlik, İş Zekası, Zaman ve Stres Yönetimi, Etkileme ve İkna, Fasilitasyon ve Derin Demokrasi, Yönetimi ve Zihin Haritaları konularında eğitim, tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2019 yılında öğrenme ve odaklanma konularına çareler sunma amacıyla “Beynim Öğrenmeyi Öğreniyor” isimli bir kitap yazan Necdet Bükülmez, "Necowalks" markasıyla bireylere hazine avı ve rehberlik, “Necokids” ile de çocuklara özel tasarladığı tarih mekanlar ve müze ziyareti ,zihin haritalama programlarını ve sosyal sorumluluk projelerini de devam ettirmektedir.

 

  Danışmanlarımız ana sayfasına geri dönmek için tıklayın.