Program Hakkında:

Çalışanların, yöneticileri ile sürdükleri iş süreçlerinde ve etki alanlarında daha iyi sonuçlar almalarını sağlayacak iletişim ve yönetsel bakış açısını kazandırmak ve yöneticinin yönetiminde karşılaşabilecekleri sorunlara karşı kullanabilecekleri pratik ve etkili uygulama araçlarını kendileri ile paylaşmaktır. 

Kazanımlarınız:

  • Yöneticiyi yönetmenin kritik başarı faktörlerini öğrenecek
  • Yöneticisinin nasıl bir yönetim tarzı olduğunu ve bunu nasıl yönetebileceğini analiz edebilecek
  • Yönetim kademesindeki kişilerle iletişim becerilerinin önemi ve tarzlar, yöntemler ve araçlar konusunda farkındalık ve beceri geliştirecek

Katılımcı Grubu : İş dünyasında çalıştığı yöneticileri ile doğru iletişim sağlamak, daha iyi sonuçlar almak ve yöneticilerin nasıl yönetileceği konusunda farkındalık sağlamak isteyen tüm profesyoneller

Süre: 1 gün yüz-yüze ya da on-line seçeneğiyle

Program Başlıkları:

  • Kendini ve Yöneticini Anlamak
  • İlişkiyi Yönetmek
  • Ortak Fırsatları Değerlendirmek
  • Zarar Görmüş İlişkiyi Düzeltmek, İşyerinde Empati ve Uyum

Bütünleşik Eğitim Metodolojisi: Programlarımız öncesi, sırası ve sonrasında katılımcılarımız ile ön-test, makale, video linkleri, son-test ve kitap önerileri paylaşılmaktadır. Proje bazlı süreçlerde, LMS portalımız veya Mobil Akademimiz üzerinden kişi bazında gelişim süreci takip edilebilmektedir.

Program Dökümanı: Program sonrası kişilere eğitimlerde anlatılan konuların özetini içeren katılımcı rehberi on-line olarak gönderilmektedir.

Program Stili:

Programın beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmesine yönelik içerik ve süre seçiminizi kolayca yapabilmeniz için her modülde katılımcıların edinecekleri beceri, yetkinlik ve davranış değişikliklerini detaylarıyla paylaşabiliriz. Bu konuda lütfen bizimle info@pdrinternational.com.tr e-posta adresinden temasa geçin.

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.

Liderlik Gelişimi eğitimlerine dönmek için lütfen tıklayınız.