Program Hakkında:

Uzak ekip yönetimi teknolojik araçlarını kullanarak düzenlenen bu bir günlük programda, neleri doğru yaptığınızı ve hangi konularda gelişim gösterebileceğinizi keşfederek, farklı yerlerde çalışan bireyleri ve ekipleri nasıl başarılı bir şekilde yöneteceğinizi öğrenmeniz amaçlanıyor.  Bu şekilde çalışarak yaratılan önemli engelleri aşmanıza yardımcı olacak araçları, becerileri ve metodolojileri edinerek paylaşılan amaç, süreçler ve kültür etrafında yüksek derecede uyumlu olan yüksek performanslı ekiplere öncülük emeniz ya da bu takımlarda etkili bir oyuncu olmanız amaçlanıyor.

Katılımcı Grubu: Uzaktan ekip yöneten tüm yöneticiler

Süre: 1 gün yüz-yüze ya da on-line seçeneğiyle

Program Başlıkları:

  • Kendim/Davranışlarım
  • Takımım
  • Uzaktan Ekip Yönetiminde Temel Prensipler
  • Tavsiyeler ve Son Söz

Bütünleşik Eğitim Metodolojisi: Programlarımız öncesi, sırası ve sonrasında katılımcılarımız ile ön-test, makale, video linkleri, son-test ve kitap önerileri paylaşılmaktadır. Proje bazlı süreçlerde, LMS portalımız veya Mobil Akademimiz üzerinden kişi bazında gelişim süreci takip edilebilmektedir.

Program Dökümanı: Program sonrası kişilere eğitimlerde anlatılan konuların özetini içeren katılımcı rehberi on-line olarak gönderilmektedir.

Program Stili:

Programın beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmesine yönelik içerik ve süre seçiminizi kolayca yapabilmeniz için her modülde katılımcıların edinecekleri beceri, yetkinlik ve davranış değişikliklerini detaylarıyla paylaşabiliriz. Bu konuda lütfen bizimle info@pdrinternational.com.tr e-posta adresinden temasa geçin.

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.

Liderlik Gelişimi eğitimlerine dönmek için lütfen tıklayınız.