Eğitim Hakkında:

“İnovasyon” kavramının neden önemli olduğunu ve nasıl yapılacağına dair örneklerle destekleyerek katılımcılar ile paylaşmaktır.

Program akışı; bilgi vermenin yanında yöntem göstermeyi, uygulamaları oyun ve fikir fırtınası seansları ile desteklemeyi ve katılımcıların İnovasyon sürecine dahil olmaları için ilham vermeyi amaçlamaktadır. Bu program ile katılımcılar,

  • İnovasyon kavramı ve farklı inovasyon türlerinin özellikleri hakkında bilgi edinecek
  • İnovasyonun hayata geçirilmesi konusunda gerekli tekniklerini öğrenecek
  • İnovasyon için yenilikçi düşünme tekniklerini öğrenecek, kişisel inovasyon becerilerini geliştirmek için kendi iş planlarını çıkartabileceklerdir

Hedef Kitle: İnovasyon ve yenilikçilik kavramlarını iş hayatı ile birleştirerek farkındalık ve beceri geliştirmek isteyen çalışanlar ve yöneticiler

Süre: 2 gün

İçerik: Programın akışı ve içindeki modüller aşağıdaki gibidir:

  • Dünya Artık Düz!
  • İnovasyon Türleri
  • İnovasyon İçin Yenilikçi Düşünme Teknikleri
  • Workshop

Eğitim Sonrası Takip: Proje bazlı eğitimlerde ön-test, son-test ve LMS portalı üzerinden paylaşımlar

Katılımcı Materyalleri: Program sonrası kişilere eğitimlerde anlatılan konuların özetini içeren katılımcı rehberi verilmektedir.

Eğitim Stili: Kapsamlı ve interaktif bilgi paylaşımı, Türkiye ve dünyadan çarpıcı örnekler, stratejik inovasyon konusunda detaylı ve pratik bilgiler, pek çok eğlenceli ve öğretici uygulama ve senaryo ağırlıklı bir programdır.

Programın beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmesine yönelik içerik ve süre seçiminizi kolayca yapabilmeniz için her modülde katılımcıların edinecekleri beceri, yetkinlik ve davranış değişikliklerini detaylarıyla paylaşabiliriz. Bu konuda lütfen bizimle info@pdrinternational.com.tr e-posta adresinden temasa geçin.

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.

Liderlik Gelişimi eğitimlerine dönmek için lütfen tıklayınız.