Simülasyon Hakkında:

Antarktika Keşif Macerası, aktiviteye heyecan ve inanılırlık katan gerçek bir sefere dayanmaktadır. Oyuna, takımları Güney Kutbunda montaj için keşif yapmaya davet eden bir mektupla başlanır. Bir sonraki adım ise hangi verilerin gerekli olduğunu ortaya çıkaracak Beyin Fırtınasıdır. Katılımcıların beyin fırtınası sonucunda oluşturdukları liste eğitmenimiz tarafından kontrol edilen Veri Bankasına iletilir.

Veri Bankası katılımcılarımızın düşünmeye odaklanmasına yardım edecek şekilde oyun süresince belli periyotlarla açılacaktır. Sonraki istekler de her zaman bu görevin detaylarını anlayan takımların istekleri doğrultusunda daha anlamlı hale gelmektedir.

Kazanımlarınız:

  • Strateji geliştirme konusunda farkındalık ve yöntem öğrenmek
  • Bir projenin gerçekleşmesi için atacakları adımları düzenleyebilmek
  • Hangi verilerin gerekli olduğuna dair beyin fırtınası gerçekleştirmek
  • Doğru bilgi edinme, doğru soru sorma konusunda beceri geliştirmek
  • Analitik düşünme konusunda yöntem öğrenerek becerilerini keskinleştirmek
  • Doğru veri analizinin doğru sonuçlara ulaşmak için belirleyici olduğunu fark etmek
  • Strateji üretme, analitik düşünme ve analiz, sentez yeteneğinin iş hayatında önemini öğrenmektir.

Katılımcı Grubu: Stratejiyi kurmak ve uygulamak ile yükümlü olan yöneticiler, stratejiyi anlamak ve günlük hayat ile bağdaştırmak isteyen tüm çalışanlar

Süre: 1 gün

Program Dökümanı: Program sonrası kişilere eğitimlerde anlatılan konuların özetini içeren katılımcı rehberi on-line olarak gönderilmektedir.

Program Stili:

Programın beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmesine yönelik içerik ve süre seçiminizi kolayca yapabilmeniz için her modülde katılımcıların edinecekleri beceri, yetkinlik ve davranış değişikliklerini detaylarıyla paylaşabiliriz. Bu konuda lütfen bizimle info@pdrinternational.com.tr e-posta adresinden temasa geçin.

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.

Yaşayarak Öğrenme Kültürü programlarına geri dönmek için lütfen tıklayınız.