Simülasyon Hakkında:

Countdown A.Ş. dünyasına hoş geldiniz! Countdown A.Ş. bir iş simülasyonudur ve değişen şartlar altında ortak bir amaca ulaşmak için birlikte çalışan takımları simüle eder. Tüm takımların görevi ürettikleri uçakların satışından kazanabildikleri maksimum geliri elde etmektir. Her takım üyesinin belirli bir rolü vardır. Ancak oyun içinde bir süre sonra birbirlerine bağımlı olduklarını fark edeceklerdir. Simülasyon boyunca takımlar gerçek dünyadaki gibi üretim, iş çevresi, pazar, insan kaynağı gibi birçok konuyu dar bir alanda ve limitli bir zaman diliminde deneyimleyecektir. Simülasyon sonunda interaktif bir geri bildirim süreci / seansı gerçekleştirilir.

Kazanımlarınız:

  • Takım ve takım yöneticileri arasında güçlü iş ilişkileri oluşturabilmek
  • Ortak bir amaca ulaşmak için takım içinde sinerji ve bütünleşme oluşturabilmek
  • Proje grupları arasında bir mutabakat oluşturacak ve bağ kuracaklar
  • Temel değerlerden hareketle kurum kültürünü güçlendirebilecekler
  • Yeni bir stratejik yön konusunda ortak bir anlayış yaratabilecekler
  • Çalışanlar ve takımların kalite odaklılık konusunda farkındalığını artırabilecekler
  • Global bakış ve değişim yönetimi kapasitesini geliştirebileceklerdir

Hedef Kitle: İş yönetimi ve global rekabet ortamında kalite bilinci ve müşteri odaklılık yaklaşımı ile ayakta kalma deneyimini bir oyun ortamında yaşararak öğrenmek isteyen tüm çalışanlar ve yöneticiler

Süre: 4 saat

Katılımcı Materyalleri: Aktivite ve görev kağıtları

Eğitim Stili: Masa oyunu, simülasyon

Bu gelişim programlarının beklentilerinizi daha iyi karşılayabilmesi için sizlerle yapacağımız görüşmeler sonrasında program modüllerini; kapsanması istenen yetkinlik ve beceri alanlarına göre yeniden düzenleyebiliriz. Bu konuda lütfen bizimle info@pdrinternational.com.tr e-posta adresinden temasa geçin.

Program, diğer tüm PDR Group şirketlerinin eğitimleri gibi 4 Aşamalı Kirkpatrick Eğitim Ölçümleme Modeli çerçevesinde hazırlanmıştır.

Yaşayarak Öğrenme Kültürü programlarına geri dönmek için lütfen tıklayınız.