28 Ağustos 2018 "Kahkaha" Atölyesi

Zamanla yarıştığımız bu çağda; kendi lokasyonunuzda, haftada sadece yarım saatinizi ayırarak çalışanlarınızın duygu durumunu, enerji ve motivasyonunu anında yükseltebilirsiniz!

Yarım saatlik çalışmaları sizin ve çalışanlarınızın tercihine göre, sabah ya da öğle arası için değerlendirebilirsiniz.

Kahkaha Yogası stresi azaltmanın en hızlı, etkili ve en ekonomik yoldur. Düzenli olarak yapılan kahkaha yogası ile iş hayatına getirilen gülmenin ve neşenin faydaları araştırıldığında; daha mutlu bir iş ortamı, etkinlik artışı, daha iyi iletişim, inovasyon, iş bağlılığı, üretkenlik, satışlarda artış, güçlü bir takım ruhu ile ile tükenmişlik duygusu, hastalık izni ve personel sirkülasyonunda azalma görülmektedir.

Atölyenin Amacı: Çalışanların streslerini azaltmak; motivasyon ve enerjilerini yükseltmek, takım ruhunu pekiştirmek, performanslarına katkı sağlamaktır.

Hedef Kitle: Stresini azaltmak; enerjisini, motivasyonunu, performansını artırmak isteyen tüm çalışanlar.

Atölye Süresi: 4 hafta boyunca, haftada yarım saat

Atölye İçeriği:

Kahkaha Yogası Uygulamaları

Nefes egzersizleri

Gülme egzersizleri

Meditatif egzersiz

Atölye Tanıtım Toplantısı Detayları:

28 Ağustos 2018 tarihinde 10:30-11:30 saatleri arasında Stylus Boshorus Trend Altunizade’de gerçekleştireceğimiz “Kahkaha Atölyesi” tanıtım programına katılmak için mersoz@pdrinternational.com.tr adresine kayıt verebilirsiniz. Atölyemiz ücretsiz olup, LCV zorunludur. Kaydınızın alınması sonrasında konfirmasyon tarafınıza iletilmektedir. Kontenjan her firmadan bir kişi ile sınırlıdır.

Atölye Lideri:

İpek Ateşalp danışmanlık (finans, yatırım, eğitim) ve bankacılık alanlarındaki iş tecrübesi ve yöneticilik yetkinliklerini; koçluk ve kahkaha yogası liderliği ile harmanlamıştır. Performans gelişimi, kişisel farkındalık, koçluk ve kahkaha yogası konularında uzmanlık kazanmıştır.

ICF (Uluslarası Koçluk Kurumu) tarafından verilmiş akredite koç unvanına (ACC) sahiptir. Geçmiş deneyimi ve yetkinliği sebebiyle odak olarak “yönetici ve kariyer koçluğu” yapmaktadır.

Laughter Yoga International University’de kahkaha yogasının kâşifi Dr. Madan Kataria tarafından Kahkaha Yogası Eğitmeni olarak yetiştirilmiştir. Gerek kurumlarda, gerek sosyal sorumluluk projelerinde stresi azaltmak; motivasyon ve enerjiyi yükseltmek, takım ruhunu pekiştirmek, performansı artırmaya yönelik kahkaha yogası etkinlikleri düzenlemekte; bire bir kahkaha koçluğu yapmakta , yeni kahkaha liderleri yetiştirmekte ve kurucusu olduğu İstanbul Kahkaha Kulübünü yürütmektedir.

Halen 2011 yılında başladığı PDR International bünyesinde Eğitim ve Performans Gelişim Danışmanı olarak kurumlara farklı birçok başlıkta eğitimler sunmaktadır.


      Atölye Çalışmaları sayfasına geri dönmek için tıklayın.