Ali Yeteroğlu

Ali Yeteroğlu, ABD'de The University of Tennessee Stratejik Pazarlama bölümü’nden mezun olduktan ve Boğaziçi Üniversitesinde MBA derecesini aldıktan sonra, Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim Sanatı ve Marmara Üniversitesi’nde Eğitimcinin Eğitimi programlarını tamamladı.

Medikal sektörde satış tecrübesiyle başladığı kariyerini tekstil sektöründe Ertuğ Giyim firmasında Satış ve Pazarlama Müdürü, hızlı tüketim kırtasiye sektöründe Adel Kalemcilik’te Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü, Anadolu Grubu ve Alman Faber-Castell ortaklığı olan Ülkü Kirtasiye'de Genel Müdür ve medikal sektörde VSY Biotechnology’de Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonları ile devam ettirdi. Gıda sektöründe Satış ve Pazarlama Direktörlüğü de yapan danışmanımız, Yurtiçi ve Yurtdışı Satış Pazarlama, İş Geliştirme ve Stratejik Yönetim Danışmanlığı konularında çeşitli firmalara hizmet verdi. Kemerburgaz Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da çalışan Yeteroğlu PDR International bünyesinde Liderlik Gelişimi, Inovasyon ve Yaratıcılık, Stratejik Düşünme/Planlama ve Satış&Pazarlama konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Binnur Kayabey (ACC, ECPC)

Binnur Kayabey, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde İnsan Kaynakları Uzmanlığı programına devam ederek, ADLER International Central Europe Türkiye’de Koçluk eğitimlerini tamamladı.

Eczacıbaşı Menkul Değerler firmasında İstanbul Merkez Şube Yatırım Yöneticisi olarak başladığı kariyerini, Eczacıbaşı Menkul Değerler Antalya Şube Müdürlüğü pozisyonları ile devam ettirdi. BL Medikal ve Armonika Turizm’de Kurucu Ortak olarak çalıştı. EMCC’den Transaksiyonel Analiz (TA 1) eğitimini tamamlayan, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek Kayabey, PDR International bünyesinde İletişim, Müşteri Odaklılık, Zaman Yönetimi, Koçluk ve Sunuş Teknikleri konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Burcu Katmer (ACC)

Burcu Katmer, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra İlişkiler Koçluğu, Holoterapi Eğitmenliği, Sertifikalı Nefes Koçluğu Eğitimi ve ICF Onaylı Sertifikalı Yaşam Koçluğu Programlarını tamamladı.

DHL Express firmasında Satış Yetkilisi olarak başladığı kariyerini, Turkcell’de Büyük Müşteriler Yöneticisi pozisyonları ile devam ettirdi. “Mutluluğu Arayanlar İçin” isimli bir kitabı olan ve “Koçluk Atölyesi” kitabının ortak yazarlarından biri olan Katmer, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır. PDR International bünyesinde Nefes Teknikleri, Mindfullness, Sunuş Teknikleri, İletişim ve Stres konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Bülent Balcıoğlu

Bülent Balcıoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi Bilimler bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Promosyon ve Eğitim Müdürü olarak başladı. Efes Pilsen Türkiye Bira Grubunda Tüketici Promosyonları Koordinatörlüğü, United Distillers Dağıtım ve Pazarlama A.Ş’de Yerinde Satış ve Eğitim Müdürü görevlerinde bulundu.

Turperi İçecek, İthalat, İhracat ve Ticaret A.Ş.’de Ulusal Satış Müdürü olarak çalışan Balcıoğlu, Londra’da Satış Gücü Değerlendirme, Eğitimcinin Eğitimi ve Liderlik eğitimlerini almıştır. PDR International bünyesinde Satış, Müzakere, Liderlik, Zaman Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 


Canan Gülalioğlu

Canan Gülalioğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişim ve Planlaması Bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yaptı.

Çalık Grubunda İnsan kaynakları Uzmanı olarak başladığı kariyerini, YKM ve Coca Cola İçecek’te İnsan Kaynakları Şefi olarak devam ettirdi.  Horoz Holding’de İnsan Kaynakları Müdürü ve Mobiltel İletişim Hizmetlerinde İnsan Kaynakları Direktörü görevlerinde bulunan Gülalioğlu, PDR International bünyesinde insan kaynakları süreçlerinin kurgulanması ve uygulama yönetimi, performans yönetim sistemleri, çalışan performansının takibi ve yönetimi, insan kaynağının seçiminde ve geliştirilmesinde değerlendirme merkezi uygulamaları konularında eğitim ve danışmanlık vermektedir.


Cankız Onur Kum

Cankız Onur Kum, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama ve Dumlupınar Üniversitesi Seramik Mühendisliği Bölümlerinden mezun oldu.

Teclinn Reklam Ajansında Metin Yazarı olarak başladığı kariyerini, Be2Do Reklam Ajansında Proje Koordinatörü olarak devam ettirdi.  E-kolay.com / Onpunto ve Hurriyet Online’da editör olarak görev yaptı. Buzz Interaction’ın Kurucu Ortaklığı görevinde de bulunan Cankız Onur Kum, PDR International bünyesinde, Takım Çalışması, Yaşayarak Öğrenme Programları, Simülasyonlar, İletişim ve Müşteri Odaklılık konularında eğitim ve danışmanlık vermektedir.

 

 


Cenk Sağdam

Cenk Sağdam, İTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra EİSTİ Fransa da MBA programını tamamladı.

EDEHPE (Fransa) firmasında Proje Yöneticisi olarak başladığı kariyerini, Ascot Travel Group (Fransa) de İş ve Süreç Geliştirme Yöneticisi olarak devam ettirdi. Renault-Mais firmasında Pazarlama Yönetici Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi, Reklam ve Stratejik Pazarlama Müdürü, Satış Müdürü (İst. Anadolu Şube) görevlerinde çalıştı. IDEA Group ve MEFA’da İş Geliştirme Direktörü ve Eğitim Danışmanı olarak çalışan Sağdam, PDR International bünyesinde Etkin İletişim, Satış Teknikleri, Güvenli Davranış, Zaman Yönetimi ve Müşteri Odaklılık konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Deniz Karadeniz

Deniz Karadeniz, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Abdi İbrahim İlaç firmasında Pazarlama Stajyeri olarak başladığı kariyerini, IVY The Californian Brasserie’te Halkla İlişkiler Sorumlusu, Abdi İbrahim İlaç’ta Tıbbi Mümessil, Numil Gıda / Bebelac firmasında Tıbbi Satış Mümessili, Sifar İlaçlarında Ürün Müdürü olarak devam ettirdi. Global Akademi’de Eğitim Koordinatörü pozisyonunda görev alan Deniz Karadeniz Sağlık Bakanlığı onaylı İlkyardım eğitmeni ve Yaratıcı Drama Lideridir. “Öpünce Geçmeyen Uflar” için İlkyardım eğitimi ile annelere ve babalara, çocukları acil bir durumla karşı karşıya kaldığında yapılması gereken doğru ilkyardım uygulamalarını aktarmaya devam etmektedir.

PDR International bünyesinde İşyerinde Güvenli Davranış, Etkin İletişim Becerileri ve Stres Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Ebru Demirci

Ebru Demirci, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur.

International Sos Assistance Türkiye Temsilciliği’de Pazarlama Müdürü olarak başladığı kariyerini, Sky Line Ulaşım da Planlama ve Pazarlama Müdürü, Avivasa Emeklilik ve Hayat da Finansal Planlama Yöneticisi, Aegon Hayat ve Emeklilik de Marmara Bölge Eğitim Uzmanı olarak devam ettirdi.

Kariyeri süresince uzun yıllar Genel Hayat Sigortacılığı, Bireysel Emeklilik Sistemi Mevzuatı, Sigorta Hukuku, Ürün ve Satış Teknikleri ile Kişisel Yetkinlik eğitimleri gerçekleştirmiştir.  Ebru Demirci, PDR International bünyesinde Sunuş Teknikleri, Eğitimcinin Eğitimi, İletişim, Stres Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Verme Becerileri konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


İpek Ateşalp (ACC)

İpek Ateşalp, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur.

Yapı & Kredi Bankası’nda Portföy Yönetmeni olarak başladığı kariyerine Şube Müdürü, MAG & Partners Finans ve Yönetim Danışmanlığı’nda Kurucu Ortak olarak devam etmiştir. Sabancı Üniversitesi’nde Proje Bazlı Danışman olarak görev almıştır.

Copra Center’da, Primordiyal Sesler Meditasyonu Seminerini, Hindistan’da Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitimini ve ADLER Central Europe Türkiye’de Koçluk eğitimlerini tamamlayan Ateşalp, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır. PDR International bünyesinde İletişim, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi ve Kahkaha Yogası konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Meltem Öztan

Meltem Öztan, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri bölümünden mezun oldu.

DAP Doğrudan Pazarlama ve Araştırma Şirketi’nde Araştırma Uzmanı olarak başladığı kariyerini, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nda Tiyatro Festivali Yönetmeni Yardımcısı, CarrefourSA’da Kategori Müdürü, E-bebek’de Mağazalar Koordinatörü ve İdilbaby’de Genel Koordinatör olarak devam ettirdi.  Shapes For Women’de şirketinin kurucu ortaklık görevini üstlendi. ADLER Central Europe Türkiye’de Koçluk eğitimlerini tamamlayan Öztan, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır.

PDR International bünyesinde Yönetim, Liderlik, Müşteri Odaklılık, Müzakere ve Problem Çözme konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Mürvet Gülseven

Mürvet Gülseven, İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da Sağlık Klubü Müdürü olarak başladığı kariyerini, Unilever’de Key Account Satış Mühendisi, Total Oil Türkiye’de Madeni Yağlar Bölge Satış Müdürü, Obaçay’da Satış Pazarlama Direktörü olarak devam ettirdi. FED Training Eğitim ve Danışmanlık şirketinde eğitmen olarak görev yapan Gülseven, Koçluk ve Takım Koçluğu programlarını tamamlamıştır. Bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olan Gülseven,” Yetişkin Eğitimlerinde Oyun” kitabının yazarıdır.

Yaşayarak Öğrenme konusunda uzmanlaşan Mürvet Gülseven, PDR International bünyesinde Takım Çalışması, Outdoor Programları, Simülasyonlar, Yaratıcılık ve İnovasyon konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, şirketler için özel eğitimler dizayn ederek lisans devri programlarını gerçekleştirmektedir.


Necdet Bükülmez

Necdet Bükülmez, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Çukurova Dış Ticaret e İhracat Satış-Pazarlama Temsilcisi olarak başladığı kariyerini, Dusa (Du Pont&Sabancı) Endüstriyel İplik’de İkmal Müdürü, Vakko Tekstil A.Ş.’de Dış Ticaret Direktörü, Compaq Computer A.Ş’de Lojistik Müdürü, Crown Bevcan Türkiye de Lojistik ve Satın Alma Müdürü olarak devam ettirdi. Üst Düzey Yöneticilik yaptığı dönemlerde Fransa, İngiltere ve Hollanda’da Yönetim eğitimlerini tamamladı. Dış Ticaret Sertifika, ISO 9000 ve 14000 ve İş Güvenliği eğitimlerini tamamlayan Bükülmez PDR International bünyesinde Yönetim ve Liderlik, İş Zekası, Zaman Yönetimi ve Zihin Haritaları konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. “Necowalks” markasıyla bireylere, “Necokids” ile de çocuklara özel tasarladığı programlarını ve sosyal sorumluluk projelerini devam ettirmektedir.


Nihan Gümüşlüoğlu

Nihan Gümüşlüoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur.

Nestle Türkiye’de Zincir Mağaza Yöneticisi olarak başladığı kariyerini, McCann Ericsson’da Müşteri Direktörü, Nestle Türkiye’de Ticari Pazarlama Müdürü olarak devam ettirdi. McCann Ericsson’un Azerbeycan ofisinin kuruluşunun sorumluluğunu üstlenen Gümüşlüoğlu, FED Training Eğitim ve Danışmanlık şirketinde eğitmenlik yapmıştır.

Koçluk eğitimlerini tamamladıktan sonra bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olan Nihan Gümüşlüoğlu, PDR International bünyesinde Yönetim, Liderlik, Performans Değerlendirme Görüşmeleri, İnovasyon ve Stratejik Düşünme&Planlama konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Nurhan Aktı (PCC,ACPC)

Nurhan Aktı, Deniz Harp Okulu Bilgisayar Mühendisliği Lisansından sonra Atılım Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı (MA) ve Selçuk Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı (MPA) yapmıştır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Envanter Kontrol Merkezi’nde Yönetim Kısımı Amiri olarak başladığı askerlik kariyerini, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda Binbaşı Rütbesi alarak emekli olarak tamamladı. Başkent İletişim’de Beden Dili ve Temel Oyunculuk Eğitimlerini, ADLER Central Europe Türkiye’de Temel ve İleri Seviye (Practicum) Koçluk eğitimlerini tamamlayan Aktı, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır. Takım Koçluğu ve Yetenek& Kariyer Yönetimi Aracı Yorumlama Eğitimlerini tamamlayan Nurhan Aktı, PDR International bünyesinde Yönetim, Liderlik, Performans Değerlendirme Görüşmeleri ve Geribildirim Sanatı konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Pınar Bayhan

Pınar Bayhan, Trakya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olduktan sonra Işık Üniversitesi’nde Profesyonel Koçluk eğitimini almıştır. Anadolu Üniversitesi, Sosyoloji bölümünde ikinci üniversitesini okumaktadır.

Alman IMM Haber Ajansı’nda Muhabir olarak başladığı kariyerini, Program Yapımcısı, Senaryo Yazarı, İstanbul Tabip Odası’nda Kurumsal İletişim, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü, Snaps İletişim ve 360 İletişim’de İletişim ve Medya Koordinatörü olarak devam ettirdi.  4B Akademi’de Eğitim ve Performans Geliştirmen Danışmanı görevinde bulunan Bayhan, MEB Onaylı Yaratıcı Drama Liderliği programını tamamlamıştır.

Pınar Bayhan, PDR International bünyesinde Yaratıcı Drama, Sunuş Teknikleri, Eğitimcinin Eğitimi konularında eğitim ve danışmanlık vermektedir.


Rana Durbakayım Aylanç(ACC)

Rana Durbakayım Aylanç, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Yapı Kredi Bankası’nda Kurumsal Portföy Yönetmenliği ile başlayan kariyerini, Pazarlama Direktörlüğü, ve en son Burgan Bank Türkiye’de BC Şube Müdürü olarak devam ettirdi. Bankacılık kariyerinde 2010 yılında aldığı ilk koçluk eğitimi paralelinde yöneticilik şapkasıyla beraber Koçluk, Eğitmenlik ve Mentorluk yaptı. ADLER Central Europe Türkiye’de Profesyonel Koçluk ve akabinde Sola Unitas Coaching Academy Takım Koçluğu eğitimlerini tamamlayan Aylanç, , bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır.Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri de olan Aylanç, PDR International bünyesinde ağırlıklı Zaman Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Verme Becerileri, Geri Bildirim,İletişim ve Duygusal Zekalı Liderlik konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Rengin Pakman

Rengin Pakman, İzmir Amerikan Kız Koleji’nden mezun olmuştur.

EES (Europen Exchange Systems)’de Perakende Operasyonları Bölüm Başkan Asistanı olarak başladığı kariyerini, NATO,  LSE HQ’de Bütçe ve Maliye Dairesi Başkan  Sekreteri olarak devam ettirdi.  Raks Holding A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı görevinde bulunan Pakman, kariyeri boyunca İngiltere, İspanya, Avustualya ve Danimrka da farklı eğitim programlarını tamamladı.

Rengin Pakman, PDR International bünyesinde Eğitimcinin Eğitimi, Sunuş Teknikleri, İşyerinde Duygusal Zeka, Yönetici Asistanlık ve Sekreterlik ve Güvenli İletişim konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 


Sevgi Kurt (ECPC)

Sevgi Kurt, Çukurova Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yapmış ve Erickson Türkiye’de koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.

Garanti Bankası’nda Mali Analiz Uzmanı olarak başladığı kariyerini, Garanti Bankası ve Dışbank’ta Portföy Yöneticisi, Dışbank ve Türk Ekonomi Bankasında Şube Müdürü olarak deva ettirdi. Nar Eğitim ve Danışmanlık’ta Eğitmen olarak görev yaptı. Akıl Defteri Eğitim ve Danışmanlık’ta Yönetici Ortak olarak görev yapan Kurt, PDR International bünyesinde Finansçı Olmayanlar İçin Finans, Temel Ekonomi Yönetimi ve Ekonomi Simülasyonu konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Tahir Sümer

Tahir Sümer, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Citibank’ta Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı olarak başladığı kariyerini, Union Carbide Turkey Inc’te Finansal Kontrol, Rhone Poulenc Tarım Ürünlernde Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı, Digital Equipment Türkiye’de CFO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam ettirdi.  Transbeynak Lojistik’te Genel Müdür, Logo Yazılımda Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali-İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. FED Training Eğitim ve Danışmanlık şirketinde Eğitmen, Bilgenet Yönetim ve Bilişim Destek Hizmetlerinde kurucu ortak olarak görev yaptı.  TBWA Reklam Ajansında CFO ve Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunan Sümer, PDR International bünyesinde Finansçı Olmayanlar İçin Finans, Finans Yönetimi, Mali Tablolar Analizi ve Finansal Simülasyonlar konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Tekin Aktaş

Tekin Aktaş, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. KBB Konservatuarı Türk Sanat Müziği Temel Bilimler Bölümünü ve Deneme Sahnesi’nde Tiyatro Eğitimini tamamlamıştır.

Avionik Sistemler Eğitmeni olarak başladığı kariyerini, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nda Akitli Sanatçı ve Eğitimci Şefi olarak devam ettirdi.  Özel Eğitim Kurumlarında çalışan Aktaş, PDR International bünyesinde Etkin İletişim Becerileri, Sunuş Teknikleri, Eğitimcinin Eğitimi, Doğru ve Etkili Konuşma ve Takım Çalışması konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 


Teoman Pakman

Teoman Pakman, İstanbul Üniversitesi İktisadi Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Bürsinler şirketinde başladığı kariyerini, Oğul Ticaret ve  Planet Yapı Market’de İşletme Müdürü olarak devam ettirdi D&R Bornova Mağaza Müdürü olarak görev yapan Pakman, Art İnşaat ve Dekorasyonda Satın Alma ve Proje Takip Müdürü görevlerini üstlendi. 

Teoman Pakman, PDR International bünyesinde Sunuş Teknikleri ve Eğitimcinin Eğitimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 


Tolga Kırkoyun

Tolga Kırkoyun, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonra California State University’de Pazarlama- İşletme bölümünde yüksek lisans yaptı.

GEM Power Los Angeles’ta Pazarlama Analisti olarak başladığı kariyerini, Goodyear Lastikleri’nde Perakende Mağazalar Müşteri Temsilcisi, Nike Türkiye’de Perakande Bölge Müdürü ve Satış Müdürü olarak devam ettirdi. VF, International VANS & Reef’de Ülke Satış Müdürü görevini üstlenen Kırkoyun, PDR International bünyesinde Satış Teknikleri, Müzakere Teknikleri, Zaman Yönetimi, İletişim ve Stres konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Yunus Emre Şentürk (PCC)

Yunus Emre Şentürk, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Okan Üniversitesinde Eğiticinin Eğitimi ve ACTP onaylı koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.

Glaxo Smith Kline ilaç’da Tıbbi Mümessil olarak başladığı kariyerini, Ucb Pharma İlaç A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Yöneticisi, Akuadan Su Ürünlerinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak devam ettirdi.  Düşünce Okulu Eğitim Danışmanlık’da Eğitmen görev yaptı. Faturamatik Ödeme Kuruluşunda İş Geliştirme Direktörü ve Sola Unitas Coaching Academy’de Eğitmen & Professional Certified Coach (PCC) görevlerinde bulundu.  Bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olan Şentürk, PDR International bünyesinde Satış, Müzakere, İletişim, Müşteri Odaklılık ve Takım Çalışması konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Hanife Çelik

Hanife Çelik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra, kariyerine Garanti Bankası'nda Management Trainee olarak başladı. 6 ay süren kapsamlı eğitim programının ardından İnsan Kaynakları – Eğitim Müdürlüğü’nde Performans Danışmanı olarak görev yaptı. Çağrı merkezi, bireysel bankacılık ve yönetici adayları eğitim programlarını düzenledi. Ardından Garanti Bankası insan kaynakları ekibi ile birlikte Humanitas Doğuş İnsan Gücü Yönetimi A.Ş.’de tüm Doğuş Grubu şirketlerine yönelik performans danışmanı olarak görev aldı. Bu süre zarfında finans flirketlerinin eğitim/insan kaynakları yönetiminin yanısıra perakende sektöründeki şirketlerin yeniden yapılanma projelerine destek verdi.

2002-2003 yılları arasında PDR Group’ta eğitim danışmanı olarak farklı sektörlerdeki şirketlere çağrı merkezi, iletişim, takım olma, zaman yönetimi, yönetim becerileri konularında eğitimler verdi.

2003 yılında, değişim projelerinden sorumlu eğitim yöneticisi olarak Akbank’a geçti. Eğitim müdürlüğü ve eğitim programlarının yeniden yapılanmasında aktif görev aldı. 2007 yılında eğitim müdürü olarak atandıktan sonra, 2012 yılında Akbank Akademi'yi kurdu. Akbank Liderlik Okulu'nun yanısıra, kurum içi koçluk ve mentorluk, ölçme ve değerlendirme merkezi gibi pekçok kurumsal projelere liderlik etti. Ekibi ile birlikte Peryön Eğitim ve Gelişim kategorisinde birincilik ödülü aldı.

2015-2018 yılları arasında Genel müdürlük, teknoloji ve iştiraklerden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı. Geleceğin Aynası Akbanklı Yetenek Yönetimi Projesinden sorumlu müdür olarak, şirket genelinde yetenek yönetimi projesini tasarladı ve uygulamaya geçirdi.

Kurumsal kariyeri boyunca kariyer yönetimi, performans yönetimi, yetenek yönetimi,  ölçme ve değerlendirme merkezi yönetimi ve danışmanlığı, koçluk, liderlik, eğitmenlik, fasilitasyon, gelişim danışmanlığı, kurumsal akademi tasarımı ve yönetimi, eğitim ve gelişim, dijitalleşme projeleri,  proje yönetimi, tesis yönetimi ve satın alma yönetimi konularında uzmanlaştı.

Profesyonel koç ve değerlendirici (assessor) olan Hanife Çelik, PDR International bünyesinde, kurumsal akademi, insan kaynakları yapılandırma projeleri, yetenek yönetimi, ölçme ve değerlendirme merkezi ile insan kaynakları gelişim programları konularında proje danışmanı olarak görev yapmaktadır. 


PDR International Eğitim Danışmanı Olmak ya da Olmamak – Konu bu…

Kurulduğu günden itibaren PDR Group Şirketlerinin Eğitim Danışmanları sektörde her zaman farklı olmuşlardır. Bu konuda en büyük avantajımız ilk günden itibaren, yüz yüze kurumsal eğitim alanında dünyanın bir numarası olan ve her semineri ile fark yaratan PDR International‘ın işe alım ve yetiştirme sürecine bire bir uymak zorunda olmamız ve gereğini en iyi şekilde yerine getirme zorunluluğumuzdur.

Bugün dünyanın her ülkesinde PDR International Eğitim Danışmanları'nın farkı iş dünyası tarafından bilinirken Türkiye’de de aynı etkiyi biz yarattık. Bu yarattığımız etki, sadece PDR International ile sınırlı kalmadı, PDR Group çatısı altında toplanan diğer kuruluşların da standardı oldu.

PDR Group Eğitim Danışmanları, yılda 3.000 – 4.000 gün verdikleri eğitimle dünyada pek çok şirketin eğitimcilerinden daha fazla çalışmaktadır ve çeyrek asırı geçen bir mirasın temsilcileridirler.

PDR Group Eğitim Danışmanları, bu zamana kadar sahnede oldukları 80.000’den fazla eğitim gününde 5 üzerinden ortalama 4,85’lik bir not ortalaması tutturmuşlardır ki, böyle bir standart, dünyada pek az şirketin erişebileceği bir standarttır.

PDR Group Eğitim Danışmanları'nın sürekli en iyi olmaları ve güncel kalmaları ile ilgili önemli bir diğer faktör, içinde olduğumuz dünyanın en büyük kurumsal eğitim ağının kendilerine uluslararası projelerde duyduğu ihtiyaç ve bu projelere yaptıkları katkılardır. Eğitim Danışmanlarımız rol aldıkları her projede, proje kapsamındaki en yüksek değerlendirme notunu alan grup içinde olurlar ve bu durum bize büyük bir gurur vermektedir.

İster tek günlük bir eğitim ister uzun dönemli bir proje olsun, PDR Group Eğitim Danışmaları’nın her zaman katılımcılara en mükemmelini sunacağından emin olabilirsiniz.

Siz de PDR International Eğitim Danışmanı olmak istiyorsanız info@pdrinternational.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz.


Başvuru Formu

CAPTCHA code