PDR International Eğitim Danışmanı Olmak ya da Olmamak – Konu bu…

Kurulduğu günden itibaren PDR Group Şirketlerinin Eğitim Danışmanları sektörde her zaman farklı olmuşlardır. Bu konuda en büyük avantajımız ilk günden itibaren, yüz yüze kurumsal eğitim alanında dünyanın bir numarası olan ve her semineri ile fark yaratan PDR International‘ın işe alım ve yetiştirme sürecine bire bir uymak zorunda olmamız ve gereğini en iyi şekilde yerine getirme zorunluluğumuzdur.

Bugün dünyanın her ülkesinde PDR International Eğitim Danışmanları'nın farkı iş dünyası tarafından bilinirken Türkiye’de de aynı etkiyi biz yarattık. Bu yarattığımız etki, sadece PDR International ile sınırlı kalmadı, PDR Group çatısı altında toplanan diğer kuruluşların da standardı oldu.

PDR Group Eğitim Danışmanları, yılda 3.000 – 4.000 gün verdikleri eğitimle dünyada pek çok şirketin eğitimcilerinden daha fazla çalışmaktadır ve çeyrek asırı geçen bir mirasın temsilcileridirler.

PDR Group Eğitim Danışmanları, bu zamana kadar sahnede oldukları 80.000’den fazla eğitim gününde 5 üzerinden ortalama 4,85’lik bir not ortalaması tutturmuşlardır ki, böyle bir standart, dünyada pek az şirketin erişebileceği bir standarttır.

PDR Group Eğitim Danışmanları'nın sürekli en iyi olmaları ve güncel kalmaları ile ilgili önemli bir diğer faktör, içinde olduğumuz dünyanın en büyük kurumsal eğitim ağının kendilerine uluslararası projelerde duyduğu ihtiyaç ve bu projelere yaptıkları katkılardır. Eğitim Danışmanlarımız rol aldıkları her projede, proje kapsamındaki en yüksek değerlendirme notunu alan grup içinde olurlar ve bu durum bize büyük bir gurur vermektedir.

İster tek günlük bir eğitim ister uzun dönemli bir proje olsun, PDR Group Eğitim Danışmaları’nın her zaman katılımcılara en mükemmelini sunacağından emin olabilirsiniz.

Siz de PDR International Eğitim Danışmanı olmak istiyorsanız info@pdrinternational.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz.


Başvuru Formu

CAPTCHA code