Ali Yeteroğlu

Ali Yeteroğlu, ABD'de The University of Tennessee Stratejik Pazarlama bölümü’nden mezun olduktan ve Boğaziçi Üniversitesinde MBA derecesini aldıktan sonra, Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim Sanatı ve Marmara Üniversitesi’nde Eğitimcinin Eğitimi programlarını tamamladı.

Medikal sektörde satış tecrübesiyle başladığı kariyerini tekstil sektöründe Ertuğ Giyim firmasında Satış ve Pazarlama Müdürü, hızlı tüketim kırtasiye sektöründe Adel Kalemcilik’te Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü, Anadolu Grubu ve Alman Faber-Castell ortaklığı olan Ülkü Kirtasiye'de Genel Müdür ve medikal sektörde VSY Biotechnology’de Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonları ile devam ettirdi. Gıda sektöründe Satış ve Pazarlama Direktörlüğü de yapan danışmanımız, Yurtiçi ve Yurtdışı Satış Pazarlama, İş Geliştirme ve Stratejik Yönetim Danışmanlığı konularında çeşitli firmalara hizmet verdi. Kemerburgaz Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da çalışan Yeteroğlu PDR International bünyesinde Liderlik Gelişimi, Inovasyon ve Yaratıcılık, Stratejik Düşünme/Planlama ve Satış&Pazarlama konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Binnur Kayabey (ACC, ECPC)

Binnur Kayabey, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde İnsan Kaynakları Uzmanlığı programına devam ederek, ADLER International Central Europe Türkiye’de Koçluk eğitimlerini tamamladı.

Eczacıbaşı Menkul Değerler firmasında İstanbul Merkez Şube Yatırım Yöneticisi olarak başladığı kariyerini, Eczacıbaşı Menkul Değerler Antalya Şube Müdürlüğü pozisyonları ile devam ettirdi. BL Medikal ve Armonika Turizm’de Kurucu Ortak olarak çalıştı. EMCC’den Transaksiyonel Analiz (TA 1) eğitimini tamamlayan, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek Kayabey, PDR International bünyesinde İletişim, Müşteri Odaklılık, Zaman Yönetimi, Koçluk ve Sunuş Teknikleri konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Bülent Balcıoğlu

Bülent Balcıoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi Bilimler bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Promosyon ve Eğitim Müdürü olarak başladı. Efes Pilsen Türkiye Bira Grubunda Tüketici Promosyonları Koordinatörlüğü, United Distillers Dağıtım ve Pazarlama A.Ş’de Yerinde Satış ve Eğitim Müdürü görevlerinde bulundu.

Turperi İçecek, İthalat, İhracat ve Ticaret A.Ş.’de Ulusal Satış Müdürü olarak çalışan Balcıoğlu, Londra’da Satış Gücü Değerlendirme, Eğitimcinin Eğitimi ve Liderlik eğitimlerini almıştır. PDR International bünyesinde Satış, Müzakere, Liderlik, Zaman Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Canan Gülalioğlu

Canan Gülalioğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Eğitim İletişim ve Planlaması Bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yaptı.

Çalık Grubunda İnsan kaynakları Uzmanı olarak başladığı kariyerini, YKM ve Coca Cola İçecek’te İnsan Kaynakları Şefi olarak devam ettirdi.  Horoz Holding’de İnsan Kaynakları Müdürü ve Mobiltel İletişim Hizmetlerinde İnsan Kaynakları Direktörü görevlerinde bulunan Gülalioğlu, PDR International bünyesinde insan kaynakları süreçlerinin kurgulanması ve uygulama yönetimi, performans yönetim sistemleri, çalışan performansının takibi ve yönetimi, insan kaynağının seçiminde ve geliştirilmesinde değerlendirme merkezi uygulamaları konularında eğitim ve danışmanlık vermektedir.


 

Cenk Sağdam

Cenk Sağdam, İTÜ Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra EİSTİ Fransa da MBA programını tamamladı.

EDEHPE (Fransa) firmasında Proje Yöneticisi olarak başladığı kariyerini, Ascot Travel Group (Fransa) de İş ve Süreç Geliştirme Yöneticisi olarak devam ettirdi. Renault-Mais firmasında Pazarlama Yönetici Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi, Reklam ve Stratejik Pazarlama Müdürü, Satış Müdürü (İst. Anadolu Şube) görevlerinde çalıştı. IDEA Group ve MEFA’da İş Geliştirme Direktörü ve Eğitim Danışmanı olarak çalışan Sağdam, PDR International bünyesinde Etkin İletişim, Satış Teknikleri, Güvenli Davranış, Zaman Yönetimi ve Müşteri Odaklılık konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Deniz Karadeniz

Deniz Karadeniz, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Abdi İbrahim İlaç firmasında Pazarlama Stajyeri olarak başladığı kariyerini, IVY The Californian Brasserie’te Halkla İlişkiler Sorumlusu, Abdi İbrahim İlaç’ta Tıbbi Mümessil, Numil Gıda / Bebelac firmasında Tıbbi Satış Mümessili, Sifar İlaçlarında Ürün Müdürü olarak devam ettirdi. Global Akademi’de Eğitim Koordinatörü pozisyonunda görev alan Deniz Karadeniz Sağlık Bakanlığı onaylı İlkyardım eğitmeni ve Yaratıcı Drama Lideridir. “Öpünce Geçmeyen Uflar” için İlkyardım eğitimi ile annelere ve babalara, çocukları acil bir durumla karşı karşıya kaldığında yapılması gereken doğru ilkyardım uygulamalarını aktarmaya devam etmektedir.

PDR International bünyesinde İşyerinde Güvenli Davranış, Etkin İletişim Becerileri ve Stres Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Ebru Demirci

Ebru Demirci, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden mezun olmuştur.

International Sos Assistance Türkiye Temsilciliği’de Pazarlama Müdürü olarak başladığı kariyerini, Sky Line Ulaşım da Planlama ve Pazarlama Müdürü, Avivasa Emeklilik ve Hayat da Finansal Planlama Yöneticisi, Aegon Hayat ve Emeklilik de Marmara Bölge Eğitim Uzmanı olarak devam ettirdi.

Kariyeri süresince uzun yıllar Genel Hayat Sigortacılığı, Bireysel Emeklilik Sistemi Mevzuatı, Sigorta Hukuku, Ürün ve Satış Teknikleri ile Kişisel Yetkinlik eğitimleri gerçekleştirmiştir.  Ebru Demirci, PDR International bünyesinde Sunuş Teknikleri, Eğitimcinin Eğitimi, İletişim, Stres Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Verme Becerileri konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Enis Bibioğlu

Saint Joseph Fransiz Lisesi’nden mezun olan Enis Bibioğlu, Purdue University’de Endüstri Mühendisliği lisans, Boğaziçi Üniversitesi’nde ise Executive M.B.A. öğrenimini tamamladı.

Kariyerine, kağıt ve orman ürünleri sektörünün öncü firmalarından İnterpap Dış Ticaret bünyesinde Kategori Satış/Pazarlama Yöneticisi olarak başlayan Bibioğlu, sonrasında Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.S. çatısı altında, sırasıyla; İhracat Bölge Satış Müdürü, Ürün Portföy Yönetim ve Pazarlama Müdürü, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Direktörlüğü gibi orta ve üst düzey yönetim pozisyonlarında görev yaptı.

İş hayatında elde etmiş olduğu tecrübe ve uzmanlıkları; 2017 yılından bu yana farklı coğrafya ve sektörlerde faaliyet gösteren firmalara; Satış, Dağıtım Kanalı, Ürün Yönetimi, Pazarlama, İş Geliştirme ve Stratejik Yönetim konularında bağımsız danışman olarak aktarmaktadır.

Enis Bibioğlu, iş ve özet hayatta networking kavramının sınırsız gücüne inanmakta; kendine daima yeni hedefler koymanın ve “benimse, uyarla ve uygula” yaklaşımının hayatta kalmanın ve gelişmenin özü olarak benimsemektedir.

İlişki yönetimiyle yeni fırsatlar geliştirmekten keyif alan Bibioğlu, iletişim yeteneklerini, stratejik bakış açısı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla birleştirerek; her daim “bir sonraki” adıma odaklanmaktadır.


Evren Aksoy

Evren Aksoy Avusturya Lisesi ve Bilkent Üniversitesi İşletme ardından, PWC’de 3 yıl finans sektöründe çalışarak başladığı kariyerini İngiltere’de Pazarlama master ile farklı bir alana çevirmiştir.

Londra'da Middlesex University Pazarlama MA tamamladıktan sonra, 2000 yılında Royal Dutch Shell ile tanışan Aksoy, İngiltere ve İskoçya’da Analiz ve Danışmanlık, Stratejik Planlama, e-business gibi farklı alanlarda çalışmıştır. Daha sonra Türkiye’ ye dönerek 2 yıl Peppers and Rogers bünyesinde çalışmış daha sonra tekrar Shell’e geri dönerek Shell Türkiye’ de ürün müdürü olarak çalışmaya başlamış, 2006 – 2017 arasında sırasıyla Türkiye Pazarlama Müdürlüğü, Avrupa ve Afrika kıtası Otomotiv Sektör Müdürlüğü, Shell İtalya Satış Müdürlüğü, Shell Güney Afrika Pazarlama ve Satış Müdürlüğü rollerini üstlenmiştir. Shell’de en son Madeni Yağlar ürün uygulamaları konusunda küresel sorumluluk üstlenerek Global Pazarlama Müdürü olarak 3 yıl görev Evren Aksoy, son 2 yıldır ISO 1000 üyesi bir şirkette satış ve pazarlama üzerine yarı zamanlı olarak çalışmakta ve 2008 yılında hobi olarak başladığı farklı kurum ve kişilere Pazarlama, Satış, Yönetim ve Liderlik konularında danışmanlık, profesyonel koçluk ve eğitmenlik işine profesyonel olarak devam etmektedir.. Erickson College’den ICF sertifikalı profesyonel koç olan Aksoy evli ve ikiz kız babasıdır.


İpek Ateşalp (ACC)

İpek Ateşalp, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur.

Yapı & Kredi Bankası’nda Portföy Yönetmeni olarak başladığı kariyerine Şube Müdürü, MAG & Partners Finans ve Yönetim Danışmanlığı’nda Kurucu Ortak olarak devam etmiştir. Sabancı Üniversitesi’nde Proje Bazlı Danışman olarak görev almıştır.

Copra Center’da, Primordiyal Sesler Meditasyonu Seminerini, Hindistan’da Sertifikalı Kahkaha Yogası Eğitimini ve ADLER Central Europe Türkiye’de Koçluk eğitimlerini tamamlayan Ateşalp, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır. PDR International bünyesinde İletişim, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi ve Kahkaha Yogası konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Meltem Öztan

Meltem Öztan, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri bölümünden mezun oldu.

DAP Doğrudan Pazarlama ve Araştırma Şirketi’nde Araştırma Uzmanı olarak başladığı kariyerini, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nda Tiyatro Festivali Yönetmeni Yardımcısı, CarrefourSA’da Kategori Müdürü, E-bebek’de Mağazalar Koordinatörü ve İdilbaby’de Genel Koordinatör olarak devam ettirdi.  Shapes For Women’de şirketinin kurucu ortaklık görevini üstlendi. ADLER Central Europe Türkiye’de Koçluk eğitimlerini tamamlayan Öztan, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır.

PDR International bünyesinde Yönetim, Liderlik, Müşteri Odaklılık, Müzakere ve Problem Çözme konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Mürvet Gülseven

Mürvet Gülseven, İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da Sağlık Klubü Müdürü olarak başladığı kariyerini, Unilever’de Key Account Satış Mühendisi, Total Oil Türkiye’de Madeni Yağlar Bölge Satış Müdürü, Obaçay’da Satış Pazarlama Direktörü olarak devam ettirdi. FED Training Eğitim ve Danışmanlık şirketinde eğitmen olarak görev yapan Gülseven, Koçluk ve Takım Koçluğu programlarını tamamlamıştır. Bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olan Gülseven,” Yetişkin Eğitimlerinde Oyun” kitabının yazarıdır.

Yaşayarak Öğrenme konusunda uzmanlaşan Mürvet Gülseven, PDR International bünyesinde Takım Çalışması, Outdoor Programları, Simülasyonlar, Yaratıcılık ve İnovasyon konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte, şirketler için özel eğitimler dizayn ederek lisans devri programlarını gerçekleştirmektedir.


Necdet Bükülmez

Necdet Bükülmez, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden ve ikinci üniversite Kültürel Miras ve Turizm programından mezun olmuştur.

Çukurova Dış Ticaret e İhracat Satış-Pazarlama Temsilcisi olarak başladığı kariyerini, Dusa (Du Pont&Sabancı) Endüstriyel İplik’de İkmal Müdürü, Vakko Tekstil A.Ş.’de Dış Ticaret Direktörü, Compaq Computer A.Ş’de Lojistik ve Operasyon Müdürü, Crown Bevcan Türkiye de Lojistik ve Satın Alma Müdürü olarak devam ettirdi. Üst Düzey Yöneticilik yaptığı dönemlerde Fransa, İngiltere, BAE, ABD ve Hollanda’da Yönetim eğitimlerini tamamladı. Dış Ticaret Sertifika, ISO 9000 ve 14000 ve İş Güvenliği & İşçi Sağlığı eğitimlerini tamamlayan Bükülmez PDR International bünyesinde Yönetim ve Liderlik, İş Zekası, Zaman ve Stres Yönetimi, Etkileme ve İkna, Fasilitasyon ve Derin Demokrasi, Yönetimi ve Zihin Haritaları konularında eğitim, tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. “Necowalks” markasıyla bireylere hazine avı ve rehberlik, “Necokids” ile de çocuklara özel tasarladığı tarih mekanlar ve müze ziyareti ,zihin haritalama programlarını ve sosyal sorumluluk projelerini devam ettirmektedir.


Nihan Gümüşlüoğlu

Nihan Gümüşlüoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur.

Nestle Türkiye’de Zincir Mağaza Yöneticisi olarak başladığı kariyerini, McCann Ericsson’da Müşteri Direktörü, Nestle Türkiye’de Ticari Pazarlama Müdürü olarak devam ettirdi. McCann Ericsson’un Azerbeycan ofisinin kuruluşunun sorumluluğunu üstlenen Gümüşlüoğlu, FED Training Eğitim ve Danışmanlık şirketinde eğitmenlik yapmıştır.

Koçluk eğitimlerini tamamladıktan sonra bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olan Nihan Gümüşlüoğlu, PDR International bünyesinde Yönetim, Liderlik, Performans Değerlendirme Görüşmeleri, İnovasyon ve Stratejik Düşünme&Planlama konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Nurhan Aktı (PCC,ACPC)

Nurhan Aktı, Deniz Harp Okulu Bilgisayar Mühendisliği Lisansından sonra Atılım Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı (MA) ve Selçuk Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı (MPA) yapmıştır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Envanter Kontrol Merkezi’nde Yönetim Kısımı Amiri olarak başladığı askerlik kariyerini, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda Binbaşı Rütbesi alarak emekli olarak tamamladı. Başkent İletişim’de Beden Dili ve Temel Oyunculuk Eğitimlerini, ADLER Central Europe Türkiye’de Temel ve İleri Seviye (Practicum) Koçluk eğitimlerini tamamlayan Aktı, bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır. Takım Koçluğu ve Yetenek& Kariyer Yönetimi Aracı Yorumlama Eğitimlerini tamamlayan Nurhan Aktı, PDR International bünyesinde Yönetim, Liderlik, Performans Değerlendirme Görüşmeleri ve Geribildirim Sanatı konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Rana Durbakayım Aylanç (ACC)

Rana Durbakayım Aylanç, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Yapı Kredi Bankası’nda Kurumsal Portföy Yönetmenliği ile başlayan kariyerini, Pazarlama Direktörlüğü, ve en son Burgan Bank Türkiye’de BC Şube Müdürü olarak devam ettirdi. Bankacılık kariyerinde 2010 yılında aldığı ilk koçluk eğitimi paralelinde yöneticilik şapkasıyla beraber Koçluk, Eğitmenlik ve Mentorluk yaptı. ADLER Central Europe Türkiye’de Profesyonel Koçluk ve akabinde Sola Unitas Coaching Academy Takım Koçluğu eğitimlerini tamamlayan Aylanç, , bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olmaktadır.Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri de olan Aylanç, PDR International bünyesinde ağırlıklı Zaman Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Verme Becerileri, Geri Bildirim,İletişim ve Duygusal Zekalı Liderlik konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Rengin Pakman

Rengin Pakman, İzmir Amerikan Kız Koleji’nden mezun olmuştur.

EES (Europen Exchange Systems)’de Perakende Operasyonları Bölüm Başkan Asistanı olarak başladığı kariyerini, NATO,  LSE HQ’de Bütçe ve Maliye Dairesi Başkan  Sekreteri olarak devam ettirdi.  Raks Holding A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı görevinde bulunan Pakman, kariyeri boyunca İngiltere, İspanya, Avustualya ve Danimrka da farklı eğitim programlarını tamamladı.

Rengin Pakman, PDR International bünyesinde Eğitimcinin Eğitimi, Sunuş Teknikleri, İşyerinde Duygusal Zeka, Yönetici Asistanlık ve Sekreterlik ve Güvenli İletişim konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Seda Muradoğlu

Seda Muradoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde, İşletme lisans ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde Pazarlama Yüksek Lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Şu an İstanbul Ticaret Üniversitesinde, Yönetim Bilimi Doktorası yapmakta ve liderlik üzerine doktora tezi çalışmalarını sürdürmektedir. Vancouver’da bulunan King George International College’de İngilizce ve formasyon eğitimi almıştır.

Birko Koyunlu A.Ş.'de Satış Yöneticisi olarak başladığı kariyerine, Doğan Holding’e bağlı Ditaş A.Ş de devam etmiş, ardından Proje Müdürü olduğu Aster ve Örkum Tekstil şirketlerinin Londra ofislerinin kurulumunu sağlamıştır. Türkiye Basketbol Federasyonu'nda Hidayet Türkoğlu Başkanlığındaki Yönetim Kurulu ve Genel Sekreter Asistanlığı yapmıştır. Doktora eğitimi sonrası Öğretim Görevlisi olarak Bahçeşehir ve Esenyurt Üniversitelerinde görev almış ve akademik çalışmalarda yer almıştır. ADLER Central Europe Türkiye’de profesyonel koçluk eğitimini tamamlayan Muradoğlu, PDR International bünyesinde, Yönetim, Liderlik, Liderliğin Karanlık Yüzü, Örgütsel Davranış ve Duygusal Zekâ konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Sevgi Kurt (ECPC)

Sevgi Kurt, Çukurova Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yapmış ve Erickson Türkiye ve Eternal Koçluk ve Mentorlük Okulunda koçluk eğitimlerini tamamlamıştır. 2018 yılında ICF ACC (Associate Certified Coach) koçluk ünvanını almıştır.

Garanti Bankası’nda Mali Analiz Uzmanı olarak başladığı kariyerini, Garanti Bankası ve Dışbank’ta Portföy Yöneticisi, Dışbank ve Türk Ekonomi Bankasında Şube Müdürü olarak devam ettirdi. Akıl Defteri Eğitim ve Danışmanlık’ta Yönetici Ortak olarak görev yapan Kurt, PDR International bünyesinde Finansçı Olmayanlar İçin Finans, Temel Ekonomi Yönetimi ve Ekonomi Simülasyonu, Bütçeleme, Finansal Analiz, Finansal Okur Yazarlık konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Tahir Sümer

Tahir Sümer, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Citibank’ta Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı olarak başladığı kariyerini, Union Carbide Turkey Inc’te Finansal Kontrol, Rhone Poulenc Tarım Ürünlernde Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı, Digital Equipment Türkiye’de CFO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam ettirdi.  Transbeynak Lojistik’te Genel Müdür, Logo Yazılımda Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali-İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. FED Training Eğitim ve Danışmanlık şirketinde Eğitmen, Bilgenet Yönetim ve Bilişim Destek Hizmetlerinde kurucu ortak olarak görev yaptı.  TBWA Reklam Ajansında CFO ve Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunan Sümer, PDR International bünyesinde Finansçı Olmayanlar İçin Finans, Finans Yönetimi, Mali Tablolar Analizi ve Finansal Simülasyonlar konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Tekin Aktaş

Tekin Aktaş, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. KBB Konservatuarı Türk Sanat Müziği Temel Bilimler Bölümünü ve Deneme Sahnesi’nde Tiyatro Eğitimini tamamlamıştır.

Avionik Sistemler Eğitmeni olarak başladığı kariyerini, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nda Akitli Sanatçı ve Eğitimci Şefi olarak devam ettirdi.  Özel Eğitim Kurumlarında çalışan Aktaş, PDR International bünyesinde Etkin İletişim Becerileri, Sunuş Teknikleri, Eğitimcinin Eğitimi, Doğru ve Etkili Konuşma ve Takım Çalışması konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Teoman Pakman

Teoman Pakman, İstanbul Üniversitesi İktisadi Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Bürsinler şirketinde başladığı kariyerini, Oğul Ticaret ve  Planet Yapı Market’de İşletme Müdürü olarak devam ettirdi D&R Bornova Mağaza Müdürü olarak görev yapan Pakman, Art İnşaat ve Dekorasyonda Satın Alma ve Proje Takip Müdürü görevlerini üstlendi. 

Teoman Pakman, PDR International bünyesinde Sunuş Teknikleri ve Eğitimcinin Eğitimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Yeşim Gürdere Erman

Yeşim Gürdere Erman, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Yeditepe Üniversitesi’nde Yönetim ve Pazarlama alanlarında çift ana dal ile Yüksek Lisans eğitimi almıştır.

Telekom sektöründe özellikle pazarlama ve satış alanlarında uzmanlaşan Yeşim Gürdere Erman, 18+ yıllık profesyonel çalışma hayatında sırasıyla Turkcell, Avea, Pontis, D-Smart, Netaş ve Vodafone şirketlerinde çalışarak, farklı kademelerde yöneticilik ve danışmanlık yapmış; pazarlama stratejisi geliştirmeye ve gelir arttırmaya yönelik pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

Yurtdışında uluslararası konferanslara uzmanlaştığı alanlarda konuşmacı ve sunucu olarak katılan Yeşim Gürdere Erman, çalıştığı şirketlerde mevcut pozisyonuna ek olarak İç Eğitmen ünvanı ile Ürün Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Verme, Liderlik, Stratejik Düşünme ve İnovasyon eğitimleri vermiştir.

Adler Central Europe Türkiye’de profesyonel koçluk eğitimini tamamlayan Erman, bireylere ve kurumlara profesyonel koçluk hizmeti sağlamaktadır. PDR International bünyesinde, Yönetim, Liderlik, Duygusal Zeka, Tasarım Odaklı Düşünme, Farkındalık, Değişim ve Koçluk konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Yunus Emre Şentürk (PCC)

Yunus Emre Şentürk, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Okan Üniversitesinde Eğiticinin Eğitimi ve ACTP onaylı koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.

Glaxo Smith Kline ilaç’da Tıbbi Mümessil olarak başladığı kariyerini, Ucb Pharma İlaç A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Yöneticisi, Akuadan Su Ürünlerinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak devam ettirdi.  Düşünce Okulu Eğitim Danışmanlık’da Eğitmen görev yaptı. Faturamatik Ödeme Kuruluşunda İş Geliştirme Direktörü ve Sola Unitas Coaching Academy’de Eğitmen & Professional Certified Coach (PCC) görevlerinde bulundu.  Bireylere ve şirketlere koçluk konusunda destek olan Şentürk, PDR International bünyesinde Satış, Müzakere, İletişim, Müşteri Odaklılık ve Takım Çalışması konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.PDR International Eğitim Danışmanı Olmak ya da Olmamak – Konu bu…

Kurulduğu günden itibaren PDR Group Şirketlerinin Eğitim Danışmanları sektörde her zaman farklı olmuşlardır. Bu konuda en büyük avantajımız ilk günden itibaren, yüz yüze kurumsal eğitim alanında dünyanın bir numarası olan ve her semineri ile fark yaratan PDR International‘ın işe alım ve yetiştirme sürecine bire bir uymak zorunda olmamız ve gereğini en iyi şekilde yerine getirme zorunluluğumuzdur.

Bugün dünyanın her ülkesinde PDR International Eğitim Danışmanları'nın farkı iş dünyası tarafından bilinirken Türkiye’de de aynı etkiyi biz yarattık. Bu yarattığımız etki, sadece PDR International ile sınırlı kalmadı, PDR Group çatısı altında toplanan diğer kuruluşların da standardı oldu.

PDR Group Eğitim Danışmanları, yılda 20.000 günün üzerinde eğitim verilen bir kurumda, dünyadaki pek çok şirketin eğitimcilerinden daha fazla çalışmaktadır ve 30 yıllık bir mirasın temsilcileridirler.

PDR Group Eğitim Danışmanları, bu zamana kadar sahnede oldukları 82.000’den fazla eğitim gününde 5 üzerinden ortalama 4,85’lik bir not ortalaması tutturmuşlardır ki, böyle bir standart, dünyada pek az şirketin erişebileceği bir standarttır.

PDR Group Eğitim Danışmanları'nın sürekli en iyi olmaları ve güncel kalmaları ile ilgili önemli bir diğer faktör, içinde olduğumuz dünyanın en büyük kurumsal eğitim ağının kendilerine uluslararası projelerde duyduğu ihtiyaç ve bu projelere yaptıkları katkılardır. Eğitim Danışmanlarımız rol aldıkları her projede, proje kapsamındaki en yüksek değerlendirme notunu alan grup içinde olurlar ve bu durum bize büyük bir gurur vermektedir.

İster tek günlük bir eğitim ister uzun dönemli bir proje olsun, PDR Group Eğitim Danışmaları’nın her zaman katılımcılara en mükemmelini sunacağından emin olabilirsiniz.

Siz de PDR International Eğitim Danışmanı olmak istiyorsanız info@pdrinternational.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz.


Başvuru Formu

CAPTCHA code