Değerli Eğitim Danışmanımız Yunus Emre Şentürk soracak İrfan Kale yanıtlayacak. Bu keyifli sohbeti kaçırmayın…

PDRICMA Profesyonel Koçluk Sertifikasyon Programı On-Line olarak 26 Kasım’da Başlıyor!!!

Son 1 Gün!!

Son 2 Gün!!

Son 3 Gün!

Son 4 Gün!!

PDR Group şirketleri, PDR International ve CC Academia olarak, 28-29-30 Eylül ve 1 Ekim 2020 tarihlerinde  “PDR Group Eğitim Danışmanları Zirvesi”ni gerçekleştiriyoruz.

Bu 4 gün içinde 20 konu başlığını, PDR Group ailesinin birbirinden deneyimli 30 Eğitim Danışmanı ile toplam 19 saat sürecek zirvemiz ücretsizdir.

PDR Group şirketleri, PDR International ve CC Academia olarak, 28-29-30 Eylül ve 1 Ekim 2020 tarihlerinde  “PDR Group Eğitim Danışmanları Zirvesi”ni gerçekleştiriyoruz.

‘’İnsan Kaynakları profesyonelleri olarak, Covid-19 salgını ile işe alım stratejilerimizi dijital sisteme göre ayarladık, mülakatlarımızı, teklif görüşmelerimizi, oryantasyon programlarımızı on-line ortamlarda gerçekleştirmeye başladık.

Bu haftanın On-Line eğitim önerisi ’Gelişime Açıklık ve Çeviklik’ eğitimimiz il bu konuda gelişim göstermek isteyen iş ortaklarımıza destek olmaya hazırız.

Ücretsiz webinar serimize 24 Eylül 14.00’de Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz ‘On-line Eğitimlerde Tam Odaklanma İçin Zihin Haritası Tekniği’ ile devam ediyoruz.

Çok Yakında Sizlerleyiz...

Eğitim Danışmanları zirvemizin son günü olan 1 Ekimde “Müşteri ile temas edilen farklı noktaların yönetimi ve müşteri algısının değerlendirilmesi “ ana konumuz olacak.

28-29-30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceğimiz, ‘Yeni Dünyada On-line Gelişim’ temalı 30 Eylül tarihinde gerçekleşecek PDR Group Eğitim Danışmaları Zirvemizin 3. Günü, Liderlik, Koçluk ve Mentorluk Gelişimine odaklanacak.

28-29-30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceğimiz, ‘Yeni Dünyada On-line Gelişim’ temalı PDR Group Eğitim Danışmanları Zirvemizin 2. Gününü Yetkinlik ve Performans Gelişimine ayırdık.

28-29-30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceğimiz, ‘Yeni Dünyada On-line Gelişim’ Zirvemizin 1. Gün programını Pazarlama ve Satış Ekiplerinin Yeni Dünyada On-Line Gelişim süreçlerine ayırdık.

PDR Group şirketleri, PDR International ve CC Academia olarak, 28-29-30 Eylül ve 1 Ekim 2020 tarihlerinde

KAHEV AKADEMİ & PDR Group iş birliği ile ANLAYARAK HIZLI OKUMA eğitimi!

KAHEV AKADEMİ & PDR Group iş birliği ile ZİHİN HARİTALAMA eğitimi!


Daha Fazla Haber Göster