Yeni Normalde Yüz Yüze Eğitimlerimize Başladık!

"Yeni Dünyada Satışın Kuralları" 16 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’de! 

Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması -2020

Rana Aylanç, ACC “Yeni Dünyada Çevik Takımlar” Webinarımız Hakkında

Webinarlarımız Temmuz ayında da hız kesmeden devam ediyor! 

PDR Open Platform’da Genel Katılıma Açık On-line Seminerlerimizin Temmuz Ayı Takvimini Bilgilerinize Sunarız!

Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız Nihan Gümüşlüoğlu 2 Temmuz Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştireceğimiz ücretsiz webinarda Yeni Dünyada Liderlik konusunu masaya yatırıyor. 

Hayat girdiğimiz tüm sınavlardan daha büyüktür! Hepinize başarılar dileriz.

PDR Group olarak Kahev’i Destekliyoruz.

Babalar Gününüz Kutlu Olsun.

“Dijital Çağda Etkin Çalışan Olmak” on-line eğitimiz

Eğitim Danışmanımız Cenk Sağdam, 17 Haziran Çarşamba günü, Yorglass’ın değerli çalışanları ile “Toplantı Yönetimi” webinarında birlikte oldu.

Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız aynı zamanda bir İnsan Kaynakları profesyoneli olan Tuba Günay bu zorlu zamanlarda kurumların çalışanlarına yaklaşımlarında önemli bir yeri olan Outplacement kavramını masaya yatırdı. 

25 Haziran Perşembe günü iş dünyasındaki dönüşümü değerli konuğumuz Vodafone Yetkinlik Gelişim Müdürü Sayın Hakan Derviş Koçak ile konuşacağız. 

Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması -2020

Dünya organizasyonel olarak değişiyor, dönüşüyor. PDR Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emre MoveMinds Global Talks’ta dünyanın önde gelen firmalarının liderleri ile bu dönemi nasıl karşıladıklarını, ŞİMDİ’de neler yaptıklarını paylaşıyor.

4D Yaklaşımı ile kurumunuz çalışanları için hazırladığımız yeni on-line eğitim programımız “İşe Dönüşte Adaptasyon”un ücretsiz tanıtım toplantısında sizde yerinizi alın.

PDR Talks’da yarın Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanlarımız Ahu Gümüş ve Tuba Günay Yeni Dönemde Dönüşen İnsan Kaynakları konusunu masaya yatıracaklar. 

PDR International danışmanlarımızdan İpek Ateşalp, (ACC) Mutluluk Koçu ve Mindfulness Eğitmenliği sertifikalarını almıştır. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız Yunus Emre Şentürk (PCC) Harika Bir Müşteri Deneyimi Stratejisi Oluşturmanın Yedi Yolu’nu bizler için özetledi. 


Daha Fazla Haber Göster