PDR International 6 Mart 2018 Performans Alanındaki En İyi Uygulamalarımız Toplantısının Ardından

PDR International olarak 6 Mart 2018 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz “Performans Gelişimi” tanıtım toplantımızda kurumlarda yürüttüğümüz projeler arasından seçtiğimiz en iyi uygulama örneklerimizi, 40’ın üzerinde değerli İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadık.

Stylus Bosphorus Trend Altunizade toplantı mekanlarındaki organizasyonumuzda ilk olarak Satış Müdürümüz Önder Kilin, kurumlarda gerçekleştirdiğimiz Eğitim ve Gelişim projelerimizde kullandığımız Bütünleşik Eğitim Modelimizden ve 5A Proje Yaklaşımımızdan bahsederek PDR International Proje Ödülleri süreci hakkında bilgi verdi.

Daha sonra Satış Müdürümüz Nesligül Leskay, Bütünleşik Eğitim Modeli ile gerçekleştirdiğimiz projeler öncesinde, sırasında ve sonrasında kullandığımız ölçümleme araçları hakkında paylaşımlarda bulundu.

En iyi uygulamalarımız arasından seçtiğimiz ve Otomotiv sektöründe gerçekleştirdiğimiz “Eğitim İhtiyaç Analizi ve Eğitim Tasarımı Süreci”ni bizlerle değerli Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız İpek Ateşalp paylaştı. Aynı zamanda Kahkaha Yogası Lideri de olan İpek Hanım, sunumunun sonunda 10 dakikalık bir “Kahkaha Yogası” uygulaması yaparak bizlere yeni bir ufuk açtı.

Keyifli geçen kahve molamızdan sonra söz alan Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız Binnur Kayabey, bu sene 8. senesinde olan ve Türkiye’nin en büyük Enerji şirketlerinden biri ile gerçekleştirdiğimiz “Eğitimci Yetiştirme Projesine” dair bilgi ve uygulamalarımızı misafirlerimiz ile keyifli bir sunumla paylaştı.

Bu özel günde bizlerle birlikte olan değerli İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim Yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz.

PDR International olarak tanıtım toplantılarımız Mart ve Nisan aylarında devam edecek ve sürecimiz 8 Mayıs’taki PDR International Proje Ödülleri ile tamamlanacak.

Sizler de bu yıl gerçekleştireceğimiz tanıtım toplantılarımız ve PDR International 2018 Proje Ödülleri için detaylı bilgiye http://www.pdrinternational.com.tr/events?event-type=int-meetings linkinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

PDR International

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.