Son Çeyrekte PDR Express Seminerlerimizle Satış Ekibinizin Performansını Arttırın!

2019 yılını tamamlamamıza sadece üç ay kaldı. Hem başarılı iş sonuçlarını garanti etmek hem de 2020 için en iyi başlangıcı yapmak adına çok kritik bir dönemdeyiz.

“Satış Ekiplerinizin Performansını Maksimize Etmek” adına, az zamanda, hap bilgiler içeren ve interaktif süreçlerle desteklediğimiz, PDR Satış Expressleri Serimizi, sizler için son çeyreğe özel olarak hazırladık.

Satış ekiplerinin gelişim ihtiyaçlarına ve performanslarını arttırmalarına yönelik olarak tasarlanan 9 farklı başlıktaki PDR Satış Express Seminerlerimizi;

25 Ekim, 19 Kasım ve 22 Aralık tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Seminerlerimizden herhangi birine veya birkaçına katılımcı gönderebilir ve satış ekibinizin potansiyelini performansa dönüştürmek için pratik ve hemen hayata geçirebileceğiniz becerileri kazandırabilirsiniz.

9 modülden oluşan, modül aralarında satış ekiplerine özel gelişim materyalleri ile desteklenecek olan programımız hakkında detaylı bilgi almak için Sinem Pancaroğlu’na 0216 709 17 37’den ulaşabilir veya spancaroglu@pdropenplatform.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.