PDR International 2018 Proje Ödülleri Sahiplerini Buldu

PDR International tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen; Proje Ödül Töreni 08 Mayıs 2018 tarihinde Maslak @Meeting Toplantı Salonlarında sektörün önde gelen kurumlarının insan kaynakları, eğitim ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti. 2018 Proje Ödülleri için aday olan firmaların eğitim ve gelişim projeleri, PDR International’ın 5A Proje Yaklaşımı (Assesment-Ölçümleme, Analysis-Analiz Etme, Application-Uygulama, Awareness-Farkındalık ve Adoption-Benimsetme) doğrultusunda değerlendirilerek finalistler belirlendi.

Türkiye’nin önde gelen kurumlarının eğitim ve gelişim projelerinin yarıştığı bu özel törende; ‘Liderlik Gelişimi’, ‘Markalaşmış Kurum Kültürü’, ‘Hizmet Gelişimi’, ‘Performans Gelişimi’, ‘Yaşayarak Öğrenme Kültürü’ ve 'Jüri Özel' Ödülü olmak üzere toplam altı alanda ödüller sahiplerini buldu.

Dünya Dans Olimpiyatları Birincisi Melisa Sahra Katılmış ve Cem Demir’in muhteşem dans gösterisi ise başlayan 2018 Proje Ödülleri töreninin sunuculuğunu PDR International Eğitim Danışmanları Cankız Onur Kum ve Yunus Emre Şentürk(PCC) üstlendi. PDR International Genel Müdürü Ayşegül Drahşan’ın açılış konuşmasından sonra Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı ve Sertifikalı Mindfulness Nefes, Yaşam, İlişkiler Koçu Burcu Özer Katmer’in(ACC) gerçekleştirdiği “Nefes Uygulamaları” büyük ilgi gördü. PDR International Genel Müdür Yardımcısı Nurdan Gülay’ın 5A Proje Değerlendirme Kriterlerini paylaşması ardından, Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı ve Sertifikalı Kahkaha Yogası Lideri İpek Ateşalp’in(ACC) önderliğinde yapılan “Kahkaha Yogası Uygulaması” davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Tören, ödüllerin sahiplerini bulmasının ardından gerçekleşen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

PDR International 2018 Proje Ödülleri Sahipleri:

  • “Liderlik Gelişimi” En İyi Proje Ödülü: BİLKENT HOLDİNG
  • “Markalaşmış Kurum Kültürü” En İyi Proje Ödülü: HD HOLDİNG
  • “Hizmet Gelişimi” En İyi Proje Ödülü: FORD OTOSAN
  • “Yaşayarak Öğrenme Kültürü" En İyi Proje Ödülü: TARSİM
  • “Performans Gelişimi” En İyi Proje Ödülü: PUMA
  • “Jüri Özel” Ödülü: DAP YAPI

2018 Proje Ödüllerine aday olan tüm kurumlara, finalistlerimize ve değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.
Ödül alan tüm kurumları tekrar tebrik ediyoruz. PDR International 2019 Proje Ödülleri için başvurular kasım ayında sosyal medya hesaplarımızdan ve www.pdrinternational.com.tr adresimizden duyurulacaktır.

Saygılarımızla,
PDR International

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.