"İş'e Nefes Arası" Atölyemiz Ardından

PDR International olarak yaz atölyeleri kapsamında planladığımız “İş’e Nefes Arası” tanıtım toplantımızı, bugün Türkiye’nin önde gelen kurumlarının insan kaynakları ve eğitim yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirdik.

“İş’e Nefes Arası” atölyemiz, Yaşam Koçluğu, Nefes Koçluğu ve Mindfulness alanlarında bireysel seanslarına ve grup eğitimlerine devam eden PDR International Eğitim ve Performans Gelişim Danışmanımız Burcu Katmer tarafından gerçekleştirildi.

Atölyemizde; katılımcılarımızın mevcut nefes alışkanlıklarını ve hayat kalitelerine etkilerini keşfetmelerini sağlayarak farkındalık yaratmayı hedefledik. Nefes alışkanlıklarını doğru nefes yönünde değiştirebilmeleri için pratik uygulamaları onlarla paylaştık. Stres yönetimi, duygu kontrolü, motivasyon ve farkındalık artışı gibi bir çok alanda kullanılan nefes tekniklerini içselleştirmelerini ve uygular hale gelmelerini sağlamak için farklı ipuçlarını aktardık. Kendi şirketlerinde 1 günlük eğitim ya da 4-6-8 haftalık programlar halinde gerçekleştirebilecekleri “İş’e Nefes Arası” atölyemizin tanıtımına katılan insan kaynakları ve eğitim yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz " Bebeklerde ve Çocuklarda Öpünce Geçmeyen Uflar" Atölyemizde görüşmek dileğiyle…

http://www.pdrinternational.com.tr/event-details?event-id=11

LCV: mersoz@pdrinternational.com.tr

Saygılarımızla,

PDR International

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.