PDR Talks’ta bu pazar PDR International Genel Müdürü Ayşegül Drahşan ile CC Academia ve PDR Insight’ın Genel Müdürü Elvin Coşkun, Covid Krizinin, Eğitim& Danışmanlık ve Çağrı Merkezi Sektörüne etkisini masaya yatırdı.

PDR Talks’ta bu pazar PDR International Genel Müdürü Ayşegül Drahşan ile CC Academia ve PDR Insight’ın Genel Müdürü Elvin Coşkun, Covid Krizinin, Eğitim& Danışmanlık ve Çağrı Merkezi Sektörüne etkisini masaya yatırdı. PDR Group şirketlerimizin Genel Müdürleri olarak ''Kriz Sürecini Nasıl Yönettiler?'', ''Neleri İyi Yaptılar? Neler Daha İyi Olabilirdi?'' sorularına içtenlikle cevap verdiler.
Liderlerin, Kriz Yönetiminde yaşadıkları duyguları sizlerin de gülümseyerek izleyeceğiniz ve krizi yönetirken sergilememiz gereken yönetsel yetkinlikleri duyabileceğiniz bu keyifli sohbetin ilk bölümü yarın YouTube kanalımızda yayında! https://www.youtube.com/channel/UCMI8vXOQhZnaDyy1Hdd6RhA?view_as=subscriber linkine abone olarak siz de yarın, “60 Günde Devriâlem 1. Bölüm: Krizi Nasıl Yönettik? “ PDR Talks yayınını izleyebilirsiniz.

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.