Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması -2020

Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması -2020

PDR International olarak, Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin Kurumsal Eğitim ve Gelişim süreçlerini araştırmak, mevcut durum raporunu araştırmaya katılan tüm İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim Profesyonelleri ile paylaşarak sektöre katkıda bulunmak üzere “Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması-2020”yi gerçekleştirdik.

1 Ocak 2020- 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz araştırmamıza, Türkiye’de faaliyet gösteren kurumların İnsan Kaynakları ve Eğitim Profesyonelleri katılmıştır. Araştırma sonuçları PDR Group şirketi PDR InSight tarafından hazırlanmış olup tüm hakları saklıdır. Araştırmaya katılan tüm kurumların ve kişilerin bilgileri KVKK kapsamında gizli tutulmaktadır.

On-line yöntemle gerçekleştirilen araştırmamız 40 sorudan oluşmaktadır. 11 Mart 2020 tarihinde eklenen 4 soru araştırmaya katılan kurumlara gönderilerek, pandemi süreci ve sonrasındaki Eğitim & Gelişim faaliyetleri değerlendirilmiş ve son bölüm olarak rapora eklenmiştir.

Türkiye’de şu ana kadar yapılmamış kapsamda gerçekleştirilen “Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması- 2020” ye katılan 255 değerli kurumun İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Farklı sektörlerden Global, Kamu, STK ve Özel şirketlerin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz araştırmamızdaki önemli sonuçları yorumlayarak, sizlerle her hafta yayınlayacağımız yazılarımızda paylaşacağız.

Sizde, Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması 2020’nin bir parçası olmak ve detaylı rapora ulaşmak için egitimarastirmasi2020@pdrinternational.com.tr adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Eğitim ve Gelişimin Öncüsüyüz!

http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=training-research-turkey

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.