Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız Funda Bener ile Liderlik yaklaşımlarımızla bu açıdan bakmaya çalışacağımız ve işinize yarayacak ipuçlarından bahsedeceğimiz “Yeni Dönemde Mesafesiz Liderlik” webinarımıza hepinizi bekliyoruz. 

Yeni dünya düzenine geçtiğimiz bugünlerde değişimi yönetmek normalimiz oldu. Değişen iş modelleri, çalışma şekilleri, çalışanların ihtiyaç ve beklentileriyle uyumlu olarak yönetim ve liderlik yaklaşımlarımızla bu dönem bizlerden ne bekliyor? Nasıl bir liderlik yaklaşımı fiziki olarak aynı ortamda çalışmadığımız halde gittiğimiz yolun bir olduğunu, kalplerimizin aynı hedefler doğrultusunda çarptığını bizlere gösterir, hissettirir, mesafeleri unutturur? Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız Funda Bener ile Liderlik yaklaşımlarımızla bu açıdan bakmaya çalışacağımız ve işinize yarayacak ipuçlarından bahsedeceğimiz “Yeni Dönemde Mesafesiz Liderlik” webinarımıza hepinizi bekliyoruz. 
06 Ağustos Perşembe günü, saat 14:00’da, Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz webinarımıza kaydınızı yaptırmak için ytaslicukur@pdrinternational.com.tr adresine e- mail gönderebilirsiniz. Webinarımız ücretsiz olup, kontenjanımız her kurumdan bir kişi ile sınırlıdır.

Siz neredeyseniz biz oradayız!

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.