Son 4 Gün!!

Siz Neredeyseniz Biz Oradayız!
PDR Group şirketleri, PDR International ve CC Academia olarak, 28-29-30 Eylül ve 1 Ekim 2020 tarihlerinde 
“PDR Group Eğitim Danışmanları Zirvesi”ni gerçekleştiriyoruz. 11 Mart itibariyle; kimimizin evden kimimizin ofisten çalıştığı Yeni Dünya’ya geçiş yaptık. Bu Yeni Dünya’da, tamamen On-Line süreçlerle eğitim, gelişim ve performans faaliyetlerimizi yürütüyor, müşteri süreçlerimizi dijital ortamlarda sürdürüyor, ekiplerimize uzaktan koçluk ve mentorluk yapıyor, pazarlama ve satış faaliyetlerimizde daha çevik ve daha etkin olmaya çalışıyoruz.
PDR Group Eğitim Danışmanları Zirvemizde, sizlere “Yeni Dünyada On-Line Gelişim” temamız altında, 6 aydır gerçekleştirdiğimiz yüzlerce On-Line proje örneklerimizden, şirketlerin digital gelişim süreçlerindeki ihtiyaçlarından, Yeni Dünya’da hedeflenen yetkinlik ve performans kriterlerinden, araştırma sonuçlarından ve bu sürecin Eğitim ve Gelişim adımlarında neleri gerektirdiğinden bahsedeceğiz.
30 Danışmanımızın sizler için hazırladığı, birbirinden değerli 20 farklı programı içeren “Yeni Dünyada On-Line Gelişim” temalı PDR Group Eğitim Danışmanları Zirvesi, tüm kurum çalışanlarının katılımına ücretsiz açıktır.
http://www.pdrinternational.com.tr/webinar-calendar linkinden formumuzu doldurup, hemen kayıt verebilirsiniz.
Zirvemiz 4 gün boyunca Zoom üzerinden On-Line gerçekleşecektir. Kayıt için web sitemiz üzerindeki formu doldururken, katılacağınız Zirve Günü/ Günlerini seçmenizi ve katılmak istediğiniz program isimlerini belirtmenizi önemle rica ediyoruz. 
Saygılarımızla
PDR Group
www.pdr.com.tr

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.