26 Ekim 2018 tarihinde “Hizmet Gelişimi” seansımızda buluşmak üzere…

PDR International olarak her yıl danışmanlarımızın sunumlarıyla gerçekleştirdiğimiz, Eğitim, Ölçümleme, Değerlendirme ve Danışmanlık Çözümlerimizi aktardığımız tanıtım toplantımızı yoğun talep üzerine 26 Ekim 2018 cuma günü tekrarlayacağız.

Faaliyet gösterdiğimiz 7 alanda, seçtiğimiz projeler üzerinden sizlere eğitim süreçlerimizi, ölçümleme ve takip modellerimizi aktarıp, örnek bir uygulamayı hep birlikte gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

09.30-15.45 saatleri arasında Stylus Bosphorus Trend Altunizade’ de gerçekleştireceğimiz tanıtım toplantımızda, 2020 Kurumsal Eğitim Trendlerinin en öne çıkanı Oyunlaştırma (Gamification) ile de Yapay Zeka Çağının en önemli oyuncusu Avatar’la tanışma fırsatını yakalayacaksınız.

11.45- 12.15 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Hizmet Gelişimi” seansına katılımınız için lcv@pdrinternational.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

“Hizmet Gelişimi” alanında gerçekleştirdiğimiz gelişim programlarımızın detaylarına http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=service-development

linkinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

PDR International

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.