2019 Yılı Koçluk Sertifikasyon Programı İçin Yerinizi Ayırtın!

ACTP Onaylı koçluk okulu Eternal Coaching & Mentoring Academy tarafından2019 yılında açılacak Profesyonel Koçluk Sertifikasyon programı, koçun, liderlerin ve danışanların, çalışanların iş yaşamında ve kişisel yaşamda gerçekten kendi bütünlüğü içinde istediği değişimi tasarlaması ve değerleri, vizyonu, anlam arayışı eşliğinde birey ve lider olarak tüm ilişkilerde BİLİNÇLİ seçimler yaparak ilerlemesini ve yaşamının her alanında uyum ve dengeyi sağlamak aynı zamanda özgün varlığı eşliğinde geleceği inşa etmek için kişinin potansiyelini ortaya çıkartır ve geliştirir.

Çeşitli koçluk modellerini, yaklaşımlarını, araçlarını gerçek yaşamda izleyerek oluşturulmuş ve etkinliği kanıtlanmış olan bu model, yaşanmışlıklardan doğması nedeni ile gelenekçi yaklaşımlardan ayrılır.

Bu yaklaşımla okulumuzdan yetişen koçlar, kendi öz ve hikayelerinin farkında, içten, derin bağlantı kurarak modelin felsefesine dayalı yolculuklardan kendileri de geçer.

Katılım Koşulları:

ICF onaylı Profesyonel Koçluk Sertifikasyon Programına katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için info@ecmacademy.com, spancaroglu@ecmacademy.com mail gönderebilir ya da 0216. 709.17.37 numaralı telefondan Sinem Pancaroğlu’na ulaşabilirsiniz.

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayın.