Dijital Dünya’nın Yeni Trendi “Avatar Yapay Zeka” Türkiye’de!

2020 Kurumsal Eğitim Trendlerinin en öne çıkanı Oyunlaştırma (Gamification) ile Yapay Zeka Çağını Yakaladık!

Oyunlaştırma konusunda bugünün en büyük trendi Yapay Zeka ile oluşturulan Avatar Karakterleri her sektöre, her kuruma, her departmana ve her yetkinliğe ve her konuya uygun içerikle ‘canlı’ olarak uygulanabilir yepyeni bir gelişim aracıdır.

Siz de Dijitalleşme dünyasında yerinizi almak için eğitimlerinize yeni bir boyut kazandıracak Avatar ile hemen tanışmak, detaylı bilgi alarak demo seanslarına katılmak için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Avatar ile Nasıl Tanışabilirsiniz?

avatar@pdrinternational.com.tr adresine e-mail göndererek Avatar ile tanışabilirsiniz. Avatar’ın kendini tanıttığı video linki sizle en kısa sürede paylaşılacaktır.

Avatar Nasıl İşler?

Profesyonellerin, özel bir ortamda, stresli durumlarda etkin olmak için gereken karmaşık kişilerarası beceriler ve günlük iş hayatlarında karşılaşabilecekleri en zorlu durumlar üzerinde pratik yapabileceği sanal gerçeklik ortamları,

Her içeriğe uyarlanabilir, liderlikten satışa, hizmetten, güvenliğe, kaliteden bilgi değerlendirmeye her türlü ihtiyaca cevap verebilen sistem alt yapısı,

Avatar ile etkileşimde olan kişiyi veya grubun üyelerini, objektif bir ortamda öğrenip günlük performanslarını iyileştirebilecekleri senaryolar.

Avatarların Kullanılabileceği Alanlardan Bazı Örnekler Nelerdir?

‘Çalışanlarınızın gelişimi için teknoloji kullanımının bir sınırı yoktur.’

Avatar’la Seanslar Nasıl Gerçekleşir?

‘Seansın Başarısını ve Kapsamını Garanti Eden Kod Tasarımı’

Seanslar -her biri 1 saatlik sanal seans formatında- katılımcının takvimine eklenir.

Seanslar bir kişi için olabileceği gibi maksimum 5 kişilik gruplar için de planlanabilir, her biri farklı merkezlerde veya gruplarda deneyimsel öğrenme metodu ile gerçek zamanlı ve rol çalışmalarının grup önünde yapıldığı bir formatı vardır.

Kodlar: Avatarlar, önceden tasarlanmış ve onaylanmış kodlar ile belirli durumlar için programlanabilir. Ya da %100 organizasyona özel, organizasyonun yetkinlikleri, değerleri, ihtiyaçları ve vizyonu göz önünde bulundurularak programlanabilir. Yaratılabilecek kodlara dair bir sınırlama olmadığı gibi bir konu sınırlaması da yoktur.

Avatar’la Seanslar Hangi Dillerde Gerçekleşir?

Seanslar Siz İstediğinizde, İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Dilde

Avatarlar farklı dillerde etkileşim içinde olabilir. Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce. Diğer diller istenildiğinde ve ihtiyaç duyulduğunda eklenebilir.

Avatar Seansları Kayıt Altına Alınabiliyor mu?

Seansların kayıtlarını dijital link ile seanstan 24 saat sonra gönderilmektedir, böylece analiz edilebilir ve istenildiği kadar tekrar kullanılabilir.

Avatar Senaryolarının İçerikleri Nelerdir?

10 Farklı Avatar ve 9 Farklı Senaryo ile Kuruma Özel Senaryolar Hizmetinizde

Kurumsal bir ofis, sıcak/sevimli bir ofis, bir toplantı odası, yönetim kurulu odası, bir restoran, bir otel resepsiyonu, bir hastane ofisi öğrencileri ile bir sınıf ve öğretmeni ile bir sınıf.

Aynı zamanda organizasyonunuza özel senaryo ve avatarlar da hazırlanmaktadır.

Avatarlarla Yapılan Görüşmelerin Ölçümlemesi Nasıl Yapılır?

Avatarlar anlık geribildirim verir ya da seansın analizinin yer aldığı detaylı tam bir rapor alabilirsiniz

Geribildirim farklı yollarla sağlanabilir:

Avatar seans boyunca “nasıl hissettiğine” dair gerçek zamanlı geribildirim verebilir; neyi sevdi, neyi sevmedi gibi…

Seansın sonunda bir başka Avatar ortaya çıkar ve kişi veya gruba uygulama ve öğrenme deneyimi konusunda sorular sorar.

Beceri gelişiminde uzman profesyonel bir koç, öğrenilenlerin seviyesi hakkında detaylı bir rapor hazırlar ve rapor seanstan 24 saat sonra teslim edilir.

Daha detaylı bilgi almak için info@pdrinternational.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.