Referanslar pek bir anlam ifade etmez; eğer sadece Türkiye’de 3.500’den fazla değilse!

Sizlere, deneyim ve uzmanlığımızı göstermek ve ilham vermek için, müşterilerimizin ulaşmalarına yardım ettiğimiz başarı hikâyelerini paylaşmaktan daha iyi bir yol olabilir mi?

1989’dan yılından beri farklı coğrafyalarda ve sektörlerde büyük ve küçük pek çok organizasyon ile çalıştık. Pek çoğu hali hazırda kendi sektörlerinin öncüleri olan bu kuruluşlar, rekabette her zaman bir adım önde olmak için yeni fırsatların peşinde oldu. Bazıları karşılaştıkları pek çok ciddi zorlukları ve engelleri değişerek aşmaya çalıştılar. Bazıları, hızlı bir büyüme döneminin ardından kendi iş yapış biçimlerini sağlamlaştırmak ve sürdürebilir kılmak istediler.

PDR International olarak, her türlü değişim ve gelişim faaliyetlerinde müşterilerimizin en büyük yardımcısı olmaya kendimizi adadık ve onları dünyanın farklı ülkelerinde edindiğimiz tecrübelerle yönlendirmeye çalıştık. 80.000’i aşan katılımcı sayımız ile 700.000’in üzerinde eğitim günü gerçekleştirdik. Bugün geldiğimiz noktada hemen her sektörde ve konuda söyleyecek bir sözümüz var. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bize info@pdrinternational.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. 

Göreceksiniz ki, çalıştığımız tüm kuruluşların ortak özelliği, sorunların üzerine gitmeye karar vermiş olmaları, değişimi kucaklamaları, başarılı olmak için gerekenleri yapmak konusunda bizimle işbirliği yapmaları, daha da ötesinde başarılı olmuş olmalarıdır.