Performans Gelişimi Projesi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip kurumlardan biri olan müşterimiz; Türkiye’de iki üretim tesisi ile faaliyet gösteriyor ve önde gelen üreticilerden biri olarak 1000 bayisi, 2000’den fazla satış noktası ve 1500’de fazla servis teknisyenin bulunduğu yaygın iletişim ve müşteri ağı ile tüm Türkiye’yi kapsıyor.

Proje Bilgisi

  • Projemiz üretimdeki ilk kademe yöneticilerin ihtiyaçlarına odaklandı ve yapılan saha çalışması ve ölçümler sonrası ihtiyacın hangi alanlarda yoğunlaştığı netleştirildi.
  • Başarıyla uyguladığımız 5A modelini kullanarak ihtiyacı anladık ve tanımladık, projenin uygulama adımlarını netleştirdik ve gelişim programları sonrasında bilginin uygulamaya dönmesi konusunda destek verdik.
  • Projenin gerektirdiği bilgi ve uygulama dengesi üzerinde çalışan danışmanlarımız sahayı en iyi şekilde destekleyerek örnek ve vakar üzerinde odaklı grup çalışmaları yaptılar.
  • Amacımız operatörler ile çalışan ilk kademe yöneticilerin bilgi birikimlerini eğitimde öğrenecekleri yeni modelleri kullanarak hemen hayata geçirmeleri ve fabrika üretim alanında yaşanabilecek insani ve teknik problemlerin çözümü konusunda farkındalık, bilgi ve becerilerini geliştirmek olarak netleştirildi.
  • Program içeriğinin özgün vaka ve uygulamalar ile zenginleştirilmesinin ardından gruplar ve takvim üzerinde çalıştık ve eğitimlerimizi başlattık.
  • Eğitime katılan katılımcılar öğrendiklerini uygulama ve daha da geliştirme konusunda eğitim sonrası 3 ay boyunca devam eden hatırlatma adımları ile bizden destek almaya devam ettiler.

Performans Gelişimi kapsamındaki eğitim başlıkları ile ilgili bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=performance-development linkini tıklayabilirsiniz.