Eğitim Gelişim Projesi

Merkezi Bakü’de bulunan ve 1994 yılından beri Azerbaycan’ın en büyük gıda üreticisi, perakende ve ihracat şirketidir. 20’den fazla ülkeye, 100’den fazla fabrikasıyla ihracat yapan şirket 2000 yılından itibaren Rusya Federasyonu, Ukrayna ve diğer BDT ülkeleri, aynı zamanda Macaristan, Polonya, Bulgaristan ve Almanya’dan gıda, şekerleme, meyve, temizlik ve konserveleştirilmiş ürünleri ithal etmeye başlamıştır.

Proje Bilgisi

  • Şirketin Bakü operasyonunda yer alan Üst Düzey Yönetici, Ara Kademe Yönetici, Orta Kademe Yönetici, Uzman ve Uzman Yardımcısı pozisyonlarında görev yapan 720 kişinin yetkinliklerine göre 142 günlük özel bir gelişim projesi tasarlandı.
  • Her bir kademede görev yapan çalışanlar için belirlenen yetkinliklere özel olarak hazırlanan eğitimler, eğitim/ik yöneticileri ile yapılan toplantılar sonrasında şirket kültürüne göre dizayn edildi.
  • Tüm yöneticiler için “Ekip Yönetimi” programı, tüm çalışanlar için “Etkin İletişim”, “Zaman Yönetimi”, “Çatışma Yönetimi” programları gerçekleştirildi.
  • Proje yöneten ve Stratejiyi hayata geçiren yöneticiler için “Proje Yönetimi” ve “Risk Yönetimi” programlarıyla proje tamamlandı.
  • Eğitim bazında gelişim alanları belirlenerek yönetime sunuldu.
  • Projemiz; iç eğitimler, ürün eğitimleri ve Online eğitimler ile merkez yöneticiler tarafından desteklendi.

Performans Gelişimi kapsamındaki eğitim başlıkları ile ilgili bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=performance-development linkini tıklayabilirsiniz.