Markalaşmış Kurum Kültürü Projesi

1949 yılında kurulan holding, kendi bünyesinde barınan yan kuruluşları ile birlikte, aktif olarak çelik üretimi (karbon ve alaşımlı), dış ticaret, enerji, deniz nakliyesi, liman işletmeciliği, madencilik, banka ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Devletin sahip olduğu ilk yüksek fırınlı haddehane olma özelliğini taşıyan tesisleri, 1939 yılında Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük'te üretime başlamıştır. Bugün itibari ile holdinge bağlı şirketler, sahip oldukları personel, beceri, pazar bilgisi, toplam kalite yönetimi, yenilikteki uzmanlaşma ve ISO 9001 belgesinde belirlenen müşteri odaklı yaklaşımı özellikleri ile mükemmel bir uyum içindedir.

Proje amacı, holdinge bağlı şirketler içinde farklı departmanlarda çalışanların anlamaya ve anlaşmaya dayalı bir iletişim zeminine sahip olabilmesi ve çalışan herkese iletişimde anahtar rolü oynayan beceriler konusunda yetkin bir düzey kazandırmak amaçlandı.

Proje Bilgisi:

  • İnsan Kaynakları ile birlikte yapılan ihtiyaç analiz çalışması sonrasında eğitimde yazılı iletişimin hangi noktalarına vurgu yapılacağı tespit edilmiştir.
  • Eğitim danışmanının bu tespitler ışığında hazırladığı eğitim içeriği insan kaynakları bölümü ile paylaşılmış, firma tarafından verilen vakalar konular arasına yerleştirilmiştir.
  • Firma ile nihai içerikler paylaşılmış; alınan onay neticesinde içerikler son haline getirilerek sunulmuştur
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı.

Markalaşmış Kurum Kültürü eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=branded-corporate-culture linkini tıklayınız.