Etkin İnsan Yönetimi Projesi

Değerleme sektörünün gelişimine paralel bir geçmişe sahip olan müşterimiz, 2005 tarihinde, iş dünyasının zorlu kulvarlarında deneyim kazanmış profesyonellerin güç birliğinden doğmuştur.

Değerleme ve danışmanlık hizmetlerinde deneyimli uzmanları, bilimsel yöntemleri, gelişkin teknolojik alt yapısıyla, hızlı ve uluslararası standartlarda çözümler üretip güvenilir raporlara imza atmaktadır. Objektif ve tarafsız tutumu, kurumsal sorumluluk bilinciyle iş dünyasına, topluma, çalışanlarına ve değerleme sektörüne katkı sunmayı meslek anlayışının gereği sayan müşterimiz ile uzun soluklu bir Yönetici Geliştirme Projesine imza attık.

Amacımız, liderleri; birey, takım ve kurum bazında liderlik, yöneticilik, koçluk, değişim yönetimi, hedef odaklılık ve etkili iletişim konularında yeni ve etkili beceriler ile desteklemek ve geleceğin iş gücünü yöneten liderler olmaları için bakış açısı ve beceriler ile donatmak olarak tanımlandı.

Proje Bilgisi:

  • 360 derecelik bir ölçümleme aracı olan Yönetim Gelişim Anketi ile katılımcıların mevcut durumu tespit edildi.
  • Projeyi yürütecek Eğitim Danışmanımız Yönetim Gelişim Anketinden çıkan sonuçlara göre 3 modülden oluşan yönetim eğitimimizde nelere vurgu yapılacağını tespit etti.
  • Son haline getirilen eğitim içeriği  müşterimiz ile demo sunum yapılarak paylaşıldı ve onay alındı.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı.

Liderlik Gelişimi kapsamındaki eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=leadership-development linkini tıklayınız.