Günümüz iş dünyasında ekonominin değişken koşulları, rekabetin artması, farklı alım alternatifleri yaratılması gibi dengeler bir araya geldiğinde, müşteri tarafında da çözüm odaklı iş ortağı arayışı doğmuştur. Akademimiz de bu yaklaşımdan yola çıkarak satış ve pazarlamaya dair her konuda, satışçı olsun olmasın, farklı bir bakış açısı sunmak, performansı güce dönüştürmek amacıyla kurulmuştur.

PDR Pazarlama ve Satış Akademisinin Çözümleri:

  • Kuruma özel

Pazarlama ve Satış Akademisi kapsamında, kurumunuza özel hazırlamış olduğumuz çözümler, her hedef kitleden programa devam eden katılımcıların, bütünleşik eğitim/gelişim modeli kapsamda, satışçı mantığı ile iç ve dış müşteriye hizmet etmektedir.

Programlarımız sürdürülebilirlik ilkesinden yola çıkarak, ölçümleme ile başlamaktadır. Amacımız programa başlamadan önce gelişim alanlarını kendileri keşfederek programı sahiplenerek gelmelerini sağlamaktır. Ölçümlemenin ardından, iş süreçlerinin danışmanlarımız tarafından özümsenmesi ve programların kurum ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılaması amacıyla saha çalışması ile devam etmektedir.. Tüm eğitim programlarımızın takip workshopları mevcut olup; program aralarında Express seminer ve 10 Tips programları ile içerikler desteklenmektedir.

  • Kişiye özel

Pazarlama ve Satış Akademisi kapsamında, kişiye özel hazırlamış olduğumuz çözümler, katılımcı profillerine özel programlar halinde sunulmaktadır. Kişiye özel programlarımız, mesai sonrasında da gerçekleştirilmektedir.

  • Deneyim odaklı | WorkShop

Her ay akademimiz kapsamında açılacak olan workshoplara, programlarımıza devam eden tüm katılımcılar, satış deneyimlerini dinlemek ve mevcut bilgilerini pekiştirebilmek adına katılım sağlayabilecektir.

  • Esnek zamanlı programlar

Akademimiz kapsamında katılımcılar, seçtikleri programlara gündüz veya açılacak akşam seanslarında dahil olabileceklerdir.

  • Uzaktan 1e1 destek

Akademimiz kapsamında yer alan programlara katılan kişiler, katılım sağladıkları her program sonunda uzman danışmanlarımız tarafından düzenlenen webinar ve Skype görüşmeleri için uzaktan 1e1 destek alabileceklerdir.

  • Operasyonel danışmanlık

Akademimiz kapsamında yer alan programlara katılan firmalara özel danışmanlık desteği de verilmektedir.

PDR Pazarlama ve Satış Akademisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için info@pdrinternational.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.