Kurum Kültürü Projesi

Müşterimiz reklam sektörünün muteber firmalarına tam hizmet reklam hizmeti sunan on beş yıllık dinamik bir ajanstır. Marka yönetimi, pazarlama ve reklam alanında uzman olan müşterimiz bir sağlık iletişimi ajansıdır. Türkiye’nin ilk Global Compact üyesi firmalarından biridir.

Firma içinde bir takım kültürü yaratma üzerine kurguladığımız eğitimde yöneticilerin operasyonu yönetirken çıkabilecek problem çözme ve karar verme yetkinliklerini geliştirmek ve dinamik ve genç ekipte de iş birliği, etkileşim ve takım çalışması kavramlarını hayata geçirmek için özel tasarım programlar hazırladık ve gerçekleştirdik.

Eğitim danışmanımız ile hazırladığımız programların mesajlarını kurum kültürünün bileşenlerini hatırlatacak ve kuvvetlendirecek mesajlar ve uygulamalar ile zenginleştirerek sunduğumuz projemizin başarıyla hayata geçirdik. oyun ve uygulamalarla  geçen eğitimimizin ardından şirkete özel olarak hazırlanan rapor ile katılımcıların gelişim alanlarını firma ile paylaştık.

 

Markalaşmış Kurum Kültürü kapsamındaki eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=branded-corporate-culture linkini tıklayın.