Yaşayarak Öğrenme Kültürü Projesi

Müşterimiz ambalaj sektöründe Türkiye, Romanya ve Bulgaristan'da pazar lideri konumunda olup tüm Balkan ülkeleri ve birçok Avrupa ülkesine satış yapan öncü isimlerden biridir. Kalıplanmış selülozik malzemeler üretimi alanında yenilikçi ürünleri ile dünyanın her yerinde tercih edilen seçkin bir marka olmayı stratejik hedef olarak belirledi. Çevre dostu olan selülozik bazlı ürünleri ile sağlıklı ve hijyenik ambalaj üretimini uluslararası yatırım politikaları ile genişleterek ve sektörün öncü teknolojilerini kullanarak büyümesini devam ettirmektedir.

Proje Bilgisi:

  • Çalışan ve yöneticilerinin belirlenen gelişim alanları takım çalışması, bilgi paylaşımı, iş birliği kavramı ile yaşayarak öğrenme metotları kullanılarak geliştirildi.
  • Tüm katılımcılarımız takımlar halinde birlikte çalıştılar.
  • Doğru ve etkili bir planlama yaparak bilgi paylaşımı ve kaynak yönetimini gerçekleştirerek zorlu görevde ‘’Birlikte hareket etmeyi’’ deneyimle içselleştirdiler.

Yaşayarak Öğrenme Simülasyonlarımız ile ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=experiential-learning-culture linkini tıklayınız.