PDR International En İyi Proje Ödülleri Sahiplerinin Görüşleri

2018 Proje Ödülleri / Hizmet Gelişimi En İyi Proje Ödülü

Bahadır Akın
Ford Otosan Bayi Eğitim Yöneticisi

Ford Otosan, Türkiye’nin en büyük müşteri kitlesine ve bayi ağına sahip otomotiv şirketlerinden biri. Hedefimiz, tüm müşterilerimize kendilerini Ford bayilerinde özel olduklarını hissettirmekti. Bunun için de öncelikle bayilerimizin çalışanlarına odaklanmamız gerektiğini biliyorduk. Ford Otosan’da da kullandığımız ‘Sen varsan güç bizim’ mottomuzla, tüm bayi çalışanlarımıza insan odaklı 10 günlük eğitim modülü tasarladık. Bu eğitim modülü, Süreç/Sistem, Ürün/Teknik eğitimlerimizin dışında, insan davranışına odaklanan bireysel farkındalık ile başladı ve sonunda yaşayarak öğrendikleri çok özel bir modül ile son buldu. PDR International da bu modülümüzün telefonda ve yüz yüze müzakere eğitimlerinde bizlere destek vermeye devam ediyor. Desteğiniz için size ve tüm emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederiz.


2018 Proje Ödülleri / Jüri Özel Ödülü

Cevat Derin Şimşek
Dap Holding A.Ş. – Denetim ve Risk Yönetimi Direktörü

Gayrimenkul sektöründeki öncü ve başarılı projeleri  ile tanınan Dap Yapı, her geçen yıl yatırımlarını artırarak devam etmektedir. Sürdürülebilir başarının sağlanmasında kaliteli işgücünün öneminin farkında olan her şirket gibi Dap Yapı da çalışanlarının niteliklerini geliştirmek için eğitim planlamasına özel önem vermektedir.  

Kısa, orta ve uzun vadeli olarak hazırlanan eğitim planı, “bireysel gelişim” ve “teknik gelişim” başlıklarında 2 ana eksene oturtulmuştur. Periyodik olarak yapılan ölçme/değerlendirme ve iyileştirme faaliyetleri ile dinamik bir eğitim modeli benimseyen Şirketimiz; hedeflerini anlayacak, kaliteli eğitimcilere sahip, tecrübeli bir eğitim paydaşı aradığında PDR ile tanıştı. 2015 yılında başlayan yol arkadaşlığımızın uzun yıllar sürmesini temenni ettiğimiz PDR’ye, projemize verdikleri ve verecekleri destekler için teşekkür ederiz.


2017 Proje Ödülleri / Jüri Özel Ödülü

Eser Arıcı Kıroğlu
ABC Deterjan San. ve Tic. A.Ş.
Genel Müdür Yardımcısı

2015 yılından beri devam eden PDR ve ABC ailesi ortaklığı bu yıl da Liderlik Gelişimi modülüyle bizlerle olacak.

İç müşteri memnuniyeti ve gelişimi şirket olarak ana stratejilrimizden birisi ve bu stratejiyi gerçekleştirmede “sürekli eğitim” en önemli aracımız. Şirketteki her seviyede çalışanımıza dokunacak, etkin bir eğitim planı oluşturmak ve hayata geçirmek için PDR ailesi ABC için çok değerli bir partner.Bu süreçte profesyonelliklerinin yanı sıra samimiyetleri ve destekleri için teşekkürler, önümüzdeki zamanlarda PDR’ın 5 kilit alandaki uzmanlığından faydalanarak tüm İK süreçlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.


2017 Proje Ödülleri / Hizmet Gelişimi En İyi Proje Ödülü

Esra Türegün
Tchibo Türkiye Mağazalar IK ve Eğitim Süpervizörü

Tchibo Türkiye olarak mutlu çalışan ve mutlu müşteri mottomuzu uygulamak için PDR ekibinin danışmanlığında  bir yola çıktık. 2016-2017 yıllarında buna uygun ve birbirini destekleyen programlarla PDR eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çıktısını net olarak gözlemleyebilmek büyük ayrıcalıktır ve biz bu ayrıcalığı katıldığımız projemizle ödül alarak yaşadık.

Ödül töreni çok etkileyici ve profesyonel bir yaklaşımla organize edilmişti. Aldığımız ödülü yıllık şirket konferansımızda global yöneticilerimizle paylaşırken büyük gurur yaşadık. Bu gurura sebebiyet  veren PDR ekibine eğitim destekleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.


2016 Proje Ödülleri / Markalaşmış Kurum Kültürü En İyi Proje Ödülü

Sevkan BOLU
Vaillant Group Global İnsan Kaynakları Müdürü

"Dünya standartlarında eğitimleri ve danışmanlığı ile tanıdığımız PDR firmasının, yine aynı profesyonellikle yürüttüğü Proje Ödülleri çalışmasında yer almak Şirketimize ve çalışanlarımıza olumlu katkılar sağlamıştır. PDR’nin objektif değerlendirme standartları ve jürilerinin destekleyici tavırları projelerimizi sunma aşamasında bizlerin yeni farkındalıklar kazanmasına ve projelerimize farklı bir gözle bakmamıza yardımcı olmuştur.

Yarışma sonrasında yapılan ödül töreni sırasındaki heyecan ve tutkuları, ödülümüzü alıp Şirketimizdeki çalışanlarımızla paylaştığımızda ilham verici bir etki oluşturmuştur. İnisiyatif alan ve programın gerçekleşmesinde emeği geçen tüm PDR çalışanlarına gönülden teşekkür ederiz."