Yüksek verimliliğe sahip iş ortamı için alışkanlıklar

İstikrarlı dönemlerde işinizin sahip olabileceği en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak epeyce zor olabilir, fakat günümüzün çalkantılı ekonomik ikliminde performansta etkililik sağlamak hem zorlukla elde edilen hem de en çok ihtiyaç duyulan şeydir.
Bu tip durumlarda “hız” genellikle “yön”den daha önemli olur, herkes çok çalışır ama herkesin verimli çalıştığı söylenemez.
İnsanlar strese girer, tükenmişlik hissi başlar, takım çalışması buhar olur uçar, hastalık izinleri artar ve yetenekli insanlar kurumu terk etmeye başlar.

Stratejinin ne kadar parlak olduğu fark etmez, organizasyonun başarısı eninde sonunda asıl uygulamaya gelir dayanır.

Performansı geliştirmek; amaç ve hedefleri anlamak ve paylaşmak, doğru sistemler, doğru ilişkileri oluşturmak ve doğru alışkanlıkları yerleştirip her gün uygulamak ile başlar.

Bu; insanların çalışmak, birlikte büyümek ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak konusunda sorumluluk aldıkları, toplamın parçaların tümünün toplamından daha büyük olduğu verimli bir iş ortamı yaratmak hakkındadır. Performansı yönetmek konusunda aktif olan organizasyonlar elde ettikleri sonuçlarda bunu gösterirler.

PDR International olarak; “daha az” ile “daha çok”a ulaşmak için performans temellerini geliştirmek konusunda uzmanlığa sahibiz. Sadece bu da değil. Bu bilgi birikimi ve güç sadece PDR Group’dan gelmiyor, seneler içinde öğrendiklerimizi de birleştirerek daha da gelişiyor ve büyüyor. Senelere dayanan bilgi birikimimiz ve deneyimimizden yola çıkarak performans gelişimi konusunda geliştirdiğimiz metot, yaklaşımlarımız ve deneyimlerimiz ile ulaşılması güç bir yerdeyiz.

PDR International olarak rolümüzü; birey ve takım etkililiğini artırarak organizasyonun etkililiğini geliştirmek ve iş dünyasını bugünün ve yarının zorluklarına karşı hazırlamak olarak görüyoruz.

Tüm çözümlerimiz; Kişisel, Takım ve Organizasyon düzeyinde destek vermek için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.