Kurum Kültürü Projesi

Müşterimiz Türkiye’nin önde gelen ihracatçı birliklerinden biri olup çalışma konularına giren alanlarda ülke ihracatının arttırılması, ihraç ürünlerinin çeşitlendirilmesi ve ihracata konu olan ürünlere rekabet gücü kazandırılmasına yönelik çalışmalarda bulunarak, üyelerine yardımcı olmaktadır.

Bu değerli birlik ile 2011 yılından bu yana birlikte çalışıyoruz ve üyelerinin çalışanlarına yönelik eğitim ve gelişim programları hazırlıyor ve paylaşıyoruz. Amacımız ihracatı destekleyecek yetkinlik ve becerilere odaklanmak ve günümüzün iş hayatının gerektirdiği konu başlıklarında üye ve katılımcıların beklentilerini ve gereksinimlerini en iyi destekleyecek performansa dönük eğitim programları ile bilgi ve beceriye odaklanmaktır.

2011’den bu yana 80 gün ve yaklaşık 600 kişi farklı konu başlıklarında performansa dönük eğitimlerimize katıldı ve eğitim programlarında 5 üzerinden 5, eğitmen performansında 5 üzerinden 4,94 başarı oranı ile iş birliğimize devam etmekteyiz.

Markalaşmış Kurum Kültürü kapsamındaki eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=branded-corporate-culture linkini tıklayın.