Nesligül Leskay Yumuk

Satış Müdürü, PDR International
Nesligül Leskay Yumuk, Boğaziçi Üniversitesi Orta Kademe Yöneticilik ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olduktan sonra; Hisar Eğitim Vakfı Kemerköy Okulları’nda Öğrenci İşleri Sorumlusu olarak başladığı kariyerine Koç Kültür Sanat ve Tanıtım A.Ş. ve Suna & İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi’nde Yönetici Asistanı olarak devam etti. Ardından Warner Bros. Consumer Products Türkiye Ofisinde Pazarlama Yöneticisi olarak kariyerine devam etti. Eğitim dünyasına ilk adımı 2010 yılında Sinerji Eğitim Danışmanlık’ta Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmaya başlayarak attı.

2013 yılında PDR Group’a katıldı. PDR International’daki görevlerinin arasında; eğitim ihtiyaç analizlerinin planlanması ve yapılması, kurumsal gereksinim ve beklentilere uygun eğitim gelişim projelerinin tasarlanması ve sunulması, proje bazlı takip sistemleri oluşturulması, Çalışan Memnuniyeti Anket Çalışmalarının yapılması, büyük müşterilerin ve pazarlama aktivitelerinin yönetilmesi konuları yer almaktadır.

PDR International’ın her yıl gerçekleştirdiği Proje Ödülleri Töreni kapsamında, Nesligül’ün yönettiği eğitim projelerinden Atasun Optik – 2016 Yılı Jüri Özel Ödülü, Enerya Enerji A.Ş. – 2017 Markalaşmış Kurum Kültürü Ödülü, HD Holding – 2018 Markalaşmış Kurum Kültürü Ödülünü almıştır.

Nesligül, bugün PDR International’da Kurumsal Eğitimlerden Sorumlu Satış Müdürü çalışmaya ve PDR Group'un uluslararası projelerinde sorumluluk almaya devam etmektedir.


Funda Dündar

Satış Yöneticisi, PDR International

Funda Dündar, 2008 yılında Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Business Management Institute ve Marmara Üniversitesi ortaklığında düzenlenmiş olan Marka Yönetimi programını tamamlamıştır.

Ocak 2009 yılında satış temsilcisi olarak başladığı Sanovel İlaç’ta Türkiye çapında çeşitli satış birincilikleri elde etmiştir. Ağustos 2014 yılında Pfizer İlaç’a transfer olmuş ve sorumluluğundaki ürünlerde yüksek realizasyonlar elde etmiştir. Kasım 2016’da ise Genekor Biyoteknoloji’ye geçerek kilit kurum yönetimi ile çeşitli projeler geliştirip satış kanallarını geliştirmiştir.

Funda, 2018 yılı Temmuz ayından itibaren PDR International bünyesinde Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.


Mistenur Ersöz Koçak

Operasyonel Mükemmellik Yöneticisi, PDR International

Mistenur Ersöz Koçak, Trakya Üniversitesi Reklam & Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Mağazacılık sektöründe satış, ön muhasebe ve müşteri ilişkileri bölümlerinde çalıştı. Yapmış olduğu çalışmalar arasında; Algida Magnum Story ve Pınar Süt Story Board Reklam Çalışması, Yeşil Pazarlama Bitirme Tezi ve Turizm Haftası İle İlgili Afiş Çalışması (1.’lik ödülü) yer almaktadır.

Mistenur Ersöz, 2008 yılında PDR Group’a katıldı.

Mistenur’un şu anki görevleri arasında, temsil edilen know-howların ve sektöründe uzman kurumsal eğitim kuruluşlarının seminerlerinin düzenlenmesi, satış ve organizasyonunun yürütülmesi, firmalardan kuruma özel olarak gelen taleplerin karşılanması, eğitim danışmanlarının organizasyonu ve pazarlama aktivitelerinin yürütülmesi sayılabilir.

Mistenur, PDR International çalışanları arasından 2010 yılında “Takımdaşlık Ödülü”nü, 2015 ve 2016 yıllarında ise üst üste “Çift Poşetçi Ödülü”nü almıştır.

Mistenur, PDR International bünyesinde Operasyonel Mükemmelik Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.


Sinem Pancaroğlu

Satış Yöneticisi, PDR Open Platform

Sinem Pancaroğlu, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi bitirdikten sonra İşletme Yönetimi (MBA) okumuştur.

Sinem, kariyerine Dışbank’da Ticari Bankacılık bölümünde başlamıştır. FortisBank’da çalıştıktan sonra kendi şirketini kurarak girişimcilik yapmış ve 2014 yılında PDR Group’a katılmıştır.

Sinem’in şu anki görevleri arasında, temsil edilen know-howların ve sektöründe uzman şirketlerin çalışanlarına özel genel katılıma açık seminerlerinin düzenlenmesi, satış ve organizasyonunun yürütülmesi, firmalardan ve bireylerden gelen eğitim taleplerinin karşılanması, eğitim danışmanlarının organizasyonu ve pazarlama aktivitelerinin yapılması sayılabilir.

Sinem, PDR Group çalışanları arasından 2015 yılında “Takımdaşlık Ödülü”nü, ve 2017 yılında “Çift Poşetçi Ödülü”nü almıştır.

Sinem, PDROpenplatform bünyesinde Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.


Eda Yavaş Demir

İş Geliştirme Uzmanı, PDR International

Eda Yavaş Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra reklam ve otomotiv sektöründe Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalıştı.

Kariyerine AEGON Emeklilik ve Hayat şirketinin satış bölümünde devam etti. En son Birim Yöneticisi olarak çalıştığı kurumda ekiplerinin satış hedefleri ve eğitiminden sorumlu oldu.

Eda, 2017 yılında PDR Group’a İş Geliştirme Uzmanı olarak katıldı. PDR International’daki görevleri arasında Eğitim içeriklerinin yenilenmesi, yeni öğrenme modellerinin araştırılması, LMS portalının yönetilmesi, Eğitim Danışmanları oryantasyonu ve gelişimi ve ISO süreçlerinin takibi sayılabilir.

Eda, TS ISO 16949 ve ISO 14001 Belgelerine sahiptir. Bugün PDR International’da İş Geliştirme Uzmanı bölümünde çalışmaya ve PDR Group’un projelerinde sorumluluklar almaya devam ediyor.


Yağmur Taşlıçukur

İş Geliştirme Uzman Yardımcısı, PDR International

Yağmur Taşlıçukur, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünü bölüm ikinciliği derecesiyle bitirip mezun olduktan sonra Türkiye’nin önde gelen firmalarında Satın Alma Görevlisi ve Proje Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

Yağmur, 2017 yılında PDR Group’a katıldı. Sosyal medya ve web sitesi işleyişi, eğitim ve dokümantasyon sürecinin geliştirilmesinde ve satış süreçlerinde aktif olarak rol almaktadır.

Yağmur, bugün PDR International’da İş Geliştirme Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya devam ediyor.