Satış Danışmanlığı

Satış ekibiniz geleneksel kanallarda ellerinden geleni yapıyor, bununla birlikte yeni kanallar yaratmakta zorlanıyorsa satış grafikleri tepe noktalara ulaşmakta zorlanıyor veya daha iyi yapabileceklerini biliyor veya düşünüyorsunuz, fakat nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız bu yolculukta önünüze çıkan engelleri belirlemek ve aşmak için uzmanlarımızın bilgi ve birikimini sizlerle paylaşmaya hazırız.

Saha çalışmalarıyla gelişim noktalarını yerinde tespit ediyor bunları aşmanın yollarını, üst yönetiminizle birlikte kurum kültürünü de dikkate alarak modern dünyanın gereksinimlerini göz ardı etmeden satış ekibinin başarısını maksimize etmek için çalışıyoruz.

Satış süreçlerinin tüm aşamaları hakkında satış ekibinin mevcut performanslarını ölçüyor, satış workshopları ile bilgilerini güncelliyoruz. Sahada gerçekleştirdiğimiz koçluk süreçlerinde onlara farklı profildeki müşterilere nasıl yaklaşmaları gerektiğini aktarıyor ve geribildirimlerde bulunuyoruz. Satış Koçluğu ve Mentorluk adımlarında ekiplerinizin satışta ilişki sürecini nasıl başlatacaklarından satışı kapatmaya giden patikayı daha rahat nasıl geçebileceklerine dair bilgiler veriyor ve yönlendiriyoruz.