Kurumunuzun büyüme ve gelişme potansiyelini destekleyecek en güçlü araçlardan biri de mükemmel bir satış stratejisine ve takımına sahip olmaktır.

Kurum olarak potansiyelinizi ortaya çıkartmanın ve zorlu piyasa koşulları içinde rakipleriniz ile aranızda fark yaratmanın yolu; yetkin ve verimli bir satış takımı kurmak ve hedeflere ulaşmaktan geçer.

  • PDR International olarak satış performansını geliştirmek için ölçme ve değerlendirmeden saha koçluğuna kadar uzanan kapsamlı ve pratik bir yaklaşımımız ile kolay uygulanabilir ve sonuç üreten modeller ve yetkinlik setleri üzerine inşa ettiğimiz satış verimliliği eğitim ve danışmanlık çalışmalarımız ile size ve satış ekibinize destek oluyoruz.
  • Satışta mevcut potansiyeli ölçüyor, gerekli saha çalışmalarını yapıyor, verileri analiz ederek, birey ve takım bazında gelişim alanlarını doğru tespit ettikten sonra eğitim programlarını tasarlıyoruz.
  • Teori ile pratiği saha ve farklı sektör örnekleri ile zenginleştirerek, her biri satış ve satış yönetimi tecrübesine sahip PDR International Eğitim Danışmanları ile öğretici ve keyifli eğitimler tasarlıyor ve takımlarınız ile paylaşıyoruz.
  • Eğitimler sonrası bütünsel yaklaşımımız doğrultusunda; sahada birebir koçluk yapıyor, kişisel karneler çıkarıyor ve satış temsilcilerinin gelişim raporlarını paylaşıyoruz.
  • Projelerin sonunda en başta kullandığımız ölçümleme adımını tekrarlıyor ve sizlere birey ve takım bazında gelişimi gösterebiliyoruz.

Satış ve satış yönetiminde daha verili ve etkili alışkanlıklar yaratarak ve bu alışkanlık ve yetkinlik setinin sahada hızla sonuç veren uygulamalara dönmesini destekleyerek bütünsel bir bakış açısı ile kurguladığımız eğitim programlarımız ile birlikte çalışmak için hazırız.