Performans Geliştirme Programı

Türkiye’nin en büyük topluluk şirketlerinden biri olan firma, 2003 yılında topluluk şirketlerinden birinin altında faaliyete başlamış ve 2007 yılında şu an kullandığı ünvanını tescil ettirmiştir. Kuruluşundan bu yana toplu satın almanın yarattığı sinerji, sahip olduğu uzmanlık ve geniş tedarikçi ağıyla müşterilerine hizmet ve danışmanlık sunmaktadır. 2013 yılında hizmet portföyünü genişleterek birçok müşterisine ve tedarikçisine katma değer yaratmaktadır.

Projenin amacı, firmada farklı kademede görev yapan çalışanların, iş süreçlerinde sergiledikleri mevcut performanslarının bir üst seviyeye çıkartılarak gelişimlerinin desteklenmesidir.

Proje Bilgisi

  • Kurum kendi içinde yaptığı ihtiyaç analiz çalışması sonrasında çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını belirlemiştir
  • Belirlenen eğitim ihtiyaçları hakkında PDR International ile toplantı yapılarak firmadan bekledikleri davranışsal hedefler alınmıştır
  • Yetkinlikler ve davranışsal göstergeler sonrasında eğitim başlıkları belirlenerek eğitim danışmanları tarafından içerikler oluşturulmuş; firma tarafından verilen vakalar konular arasına yerleştirilmiştir
  • Firma ile nihai içerikler paylaşılmış; alınan onay neticesinde içerikler son haline getirilerek sunulmuştur
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı.

Performans Gelişimi kapsamındaki eğitim başlıkları ile ilgili bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=performance-development linkini tıklayabilirsiniz.