"Uluslararası olmak", sadece birlikte çalıştığınız çözüm ortaklarınızın sayısı değil, aynı zamanda ürettiğiniz dünya çapında projelerin sayısı ile de doğru orantılıdır. Kurumsal eğitim söz konusu olduğunda "uluslararası olmak" zihninizi daha geniş bir düşünce dünyasına açmak anlamına gelir.

PDR International olarak hem yönetim takımı hem de danışmanlar olarak uluslararası projelerde roller alıyor, konulara farklı açılardan bakabiliyor ve giderek daha da global oluyoruz. İlişkilerimizi bu yaklaşım etrafında inşa ediyor ve etki yaratabileceğimiz global ölçekte projelere yelken açarak dünyada neler olup bittiğini anlıyor, böylece günümüzün kurumsal eğitim dünyasındaki konuları- yeni eğilimlerden teknolojiye- sorguluyor ve uyguluyoruz. Bu yaklaşım sayesinde iş ortaklarımızla yaptığımız işlerde değişimi gerçekleştirmekte daha yetkin oluyoruz.

Türkiye’de ve dünyada kurumsal eğitim ve danışmanlık alanında birer öncü olan ve yerel ve çok uluslu kurumlar için değer üreten çözüm ortaklarımızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz

PDR International, Stratejik Ortağı Eternal Coaching & Mentoring Academy’nin programları ile, bireysel olarak profesyonel koç yetiştirme, kurumlarda koçluk bakış açısını oluşturarak sonuçlarını olumlu yönde etkileyecek koçluk ve mentorluk kültürü oluşturma programları, profesyonel koçlara mesleki gelişimlerine katkı sağlamak için supervizyon ve mentorluk hizmetleri başta olmak üzere, yöneticilere ve takımlara ihtiyaçları olan her konuda sistemsel bir yaklaşım sergileyen hizmetler konusunda destek olmaktadır.


CCacademia, Türkiye’de 1997’den beri, telefon iletişimi, kurum kültürü, müşteri yönetimi ve çağrı merkezi gelişim projeleri üzerine eğitim ve danışmanlık veren kuruluştur.

CCacademia, Çağrı Merkezi sektöründeki firmalara, dört kritik Kilit Performans Alanına odaklanarak çağrı merkezi operasyonlarını geliştirip en iyi müşteri deneyimini sunmalarını sağlar:

  • Müşteri Hizmetleri Çalışanlarının Değeri – Önemli olan müşteri hizmetleri çalışanlarının yaptıkları işte kendilerinin farkına varmalarıdır. CCacademia, öncelikle eğitimde katılımcıları ikna etmek ve işini yaparken uygulanabilir yöntemler sunmak üzerine odaklanır.
  • SürdürülebilirlikCCacademia, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde kalıcı olmak, eğitimi hayata geçirmelerini sağlamak üzere çalışır. Alınan eğitim sonrasında verilen ödevler ve takip çalışmaları ile katılımcıları destekler.
  • Ölçümleme CCacademia, eğitim öncesinde ve sonrasında kullandığı ölçümleme metotları ile çağrı merkezlerinin en verimli şekilde yol almasını ve profesyonel geribildirimler ile performansını yükseltmeyi hedefler.
  • Raporlama – Sunulan profesyonel raporlarla hemen şimdi uygulanabilir çözüm önerilerinde bulunur, kurum stratejisine göre en uygun yönlendirmeyi sağlar. Eğitim öncesinde ve sonrasındaki durumu izlemeye ve eğitim sonrasında verimli şekilde yol kat edilmesine zemin hazırlar.

All Out Performance; global bir danışmanlık networkünün bir parçasıdır. Danışmanlar ve uzmanlar dünya çapında organizasyonlarla çalışır ve onlar için yüksek performansı hedefleyen inovatif çalışmalar ve özel tasarım çözümler üretirler.

Daha fazlası için: www.alloutperform.com


DOON, kurumlara; para kazandıran yeni ürünler ve hizmetler geliştirmeleri için destek olan bir organizasyondur. DOON; müşteriler ile iş birliği yapar, maliyet etkin, hızlı ve kontrol edebileceğiniz bir adım adım bir program ve özel iş geliştirme takımları yaratır.

Daha fazlası için: www.doon.nu


PDR International, Color işbirliği ile kurumlar kantitatif ve kalitatif hizmetler sunmaktadır.

Faaliyetlerini Türkiye ve Uluslararası pazarda sürdüren; üründen markaya, tüketici trendlerinden pazar yapısına kadar her alandaki uzmanlığı ile stratejik kararlara ışık tutacak pek çok projede iş ortaklığını paylaşmaktadır.                                                                                                                   

COLOR RESEARCH & CONSULTANCY tarafından gerçekleştirilen araştırmalardan bazıları…

· Marka İmajı Araştırması

· Kullanım Alışkanlıkları Araştırması

· Müşteri Tutumları Araştırması

· B2B Araştırması

· B2C Araştırması

· Kurumsal Müşteri Memnuniyeti Araştırması

· Kurumsal İtibar Araştırması

· Çalışan Memnuniyeti Araştırması

· Müşteri Memnuniyeti Araştırması

· Marka Konumlandırma Araştırması

· Yerinde Denetim Araştırması

· Pazar Payı Araştırması

· Sponsor Etkinliği Araştırması

· Promosyon Etkinliği Araştırması

· Reklam Pre-Test Araştırması

· Reklam Post-Test Araştırması

· Ambalaj Testi Araştırması

· Logo Testi Araştırması

· Konsept Testi Araştırması

· Klinik Test Araştırması

· Bayi / Şube Memnuniyeti Araştırması

· Gizli Müşteri Araştırması

· Ürün Araştırması

Daha fazlası için: www.color.com.tr


PDR International, E-Öğrenme Çözümlerinde 1 milyon kullanıcı sınırını aşan, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla genişlettiği ve sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiği özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “CloudLMS” çözümleriyle, “Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi” (LMS) çözümlerini sunan İnfinity ile müşterilerine destek olmaktadır. Eğitim ve Danışmanlık süreçlerinde E-Öğrenme Çözümleri, E-Learning Eğitimleri, Hızlı Eğitimle ve Online Simülasyonlar konularında hizmet vermektedir.

Daha fazlası için: www.infinityteknoloji.com